فرش از قدیم یکی از ملزومات هر خانه بوده وهست ، ازاین رو حفظ ونگه داری از آن امری حتمی است ، که یکی از این کالاها در این زمینه رو فرشی کشدار ضدآب می باشد ، که در شکل هاو طرح ورنگ های مختلف به بازار عرضه می گردد، که این مرکز همواره باکیفیت ترین ،روفرشی کشدار ضد آب رابه نقاط مختلف جهان صادر میکند.

صادرکننده روفرشی کشدار ضد آب

کیفیت انواع روفرشی کشدار جدید

کیفیت انواع روفرشی کشدار جدید روفرشی کشدار طرح دار یکی از کالا های محافظ فرش می باشد که به آسانی می تواند از فرش های زیبا وگرانبهای شما به راحتی از تمام آسیب ها محافظت کند که درادامه با چگونه استفاده از آن و ویژگی آن بیشتر آشنا می شویم:

  1. رو فرشی دورتادور کش دوزی شده است که می توانید آن را روی فرش خودجاسازی کنید تا به راحتی روی فرش شما ثابت شده ، ومانع هیچگونه جمع شدگی و لیز خوردگی روی آن شود. کاور فرش اغلب از جنس مخمل، ابریشم یا در مواردی هایی از جنس پلی استر تولید می شود که بهترین نوع آن از جنس ابریشم ومخمل می باشد که روفرشی از این قبیل می باشد که بسیار نازک و بافت متراکمی دارد که باعث می شود مایعات ورطوبت به آسانی به آن نفوذ نکرده، هم چنین مانع تابش مستقیم نور خورشید و ورود بید که یکی از آسیب زا های مهم فرش است ، شود.
  2. این روفرشی ها به گونه ای طراحی شده است که بسیار سبک می باشد و این باعث راحتی از نظر شستشو می شود . این روفرشی های کشدار دارای دوام وماندگاری بالا است ودر اثر استفاده مکرر و طولانی مدت آسیبی به آن وارد نمیشود .
  3. یکی از دلایل محبوبیت روفرشی ضد آب این است که این روفرشی ها اغلب در طرح های زیبا ورنگ های مختلف تولید میشود و اغلب در طرح های همانند فرش عرضه میگردد، این نوع طراحی ها باعث میشود متناسب با سلیقه ی خود روفرشی انتخاب کنید و هم چنین با کمترین هزینه با تعویض روکش فرش خود موجب تغییر در دکوراسیون و فرش های خود شوید.

پخش عمده روفرشی کشدار ضد آب

پخش عمده روفرشی کشدار ضد آب این روزها طرح های جدیدی درانواع روفرشی کشدار ضدآب به وجود آمدند که هم طرح هایی فانتزی را شامل می شود وهم طرح هایی که بسیار شباهت به فرش دارد، این امتیاز آن ،باعث شده این کاورها طرفداران زیادی را داشته باشد. و این محبوبیت، تولیدکنندگان را بیش تر از پیش به تولید طرح ها و مدل های جدید تر تشویق می کند. این مجموعه همواره درتلاش است با جمع آوری کلکسیونی از بهترین وباکیفیت ترین رو فرشی از نظر طرح ، رنگ، جنس و هم چنین پخش عمده آن به صورت اینترنتی و با نازل ترین قیمت ،همواره رضایت حداکثری مشتریان گرامی را جلب نماید.

1 دیدگاه

  • طرح و نقش روفرشی ضدآب زیبا و قیمت نسبتا مناسب نسبت ب قیمت اما زود از روی فرش جمع میشه . یکجا هم بد دوخت شده بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *