مردم ایران همواره برای محافظت کردن از ساختار و ظاهر فرش های گران قیمت خود، از یک محصول شبیه به آن استفاده می کنند، که کاور فرش یا روفرشی نام دارد و بر روی فرش مورد نظر پهن می شود و آن را پوشش می دهد، شرکت های بزرگ صادراتی، کاور فرش اصفهان را به صورت کلی در بازار های خرید و فروش خارج از مرز ها توزیع کرده و با قیمت قابل توجهی به مصرف کننده های خارجی ارائه می دهند.

صادرات کلی کاور فرش اصفهان

خصوصیات بهترین نوع کاور فرش

خصوصیات بهترین نوع کاور فرش شرکت های مختلفی در سطح کشور ما به تولید روفرشی یا کاور فرش مبادرت می ورزند و این محصولات بر اساس شهرهای تولید کننده آن ها نام گذاری می شوند، که شامل کاور فرش گرگان یا اصفهان هستند، حال اگر بخواهیم ویژگی های بهترین و باکیفیت ترین نمونه های این محصولات را بررسی کنیم، باید به نکات زیر اشاره نماییم:

  • بهترین کاور فرش دارای جنس مستحکمی است و در اثر راه رفتن یا نشستن افراد جمع نشده، حرکت نمی کند یا چروک نمی شود و حالت خوب خود را از دست نمی دهد.
  • یک محصول باکیفیت باید دارای رنگ و طرح ثابت و بادوامی باشد، تا در اثر شستشو یا قرار گرفتن در معرض تابش نور خورشید و هوای آزاد، رنگ آن نپرد و کدر نشود.
  • کاور فرش مرغوب محصولی است که از خودش هیچ پرز و مویی پس ندهد، در ضمن گرد و غبار و آشغال را به خودش جذب نکند.
  • یک محصول درجه یک نباید به هیچ وجه رنگی پس بدهد، چون این عامل موجب می شود که در صورت خیس یا نمدار بودنش فرش، بدن و لباس های شما را رنگی کند.
  • بهترین کاور فرش محصولی است که ضخامت و تراکم بافت مناسبی داشته باشد، تا بتواند کاملا از فرش های شما محافظت کند و جلوی آسیب دیدن آن ها را بگیرد.

خرید مستقیم کاور فرش اهواز

خرید مستقیم کاور فرش اهواز شرکت های بزرگی که مسئول پخش کاور فرش اهواز در سطح کشور ما هستند، به عرضه و فروش مستقیم و بدون واسطه این محصول از سوی تولید کننده ها می پردازند و به همین دلیل هم آن را با در نظر گرفتن کمترین میزان سود و با قیمت خیلی مناسبی به فروش می رسانند، که باعث جلب رضایت عموم مردم و کاهش هزینه های آن ها می شود.

این شرکت ها برای خرید و فروش کردن سریع محصول مورد نظر راه های مختلفی را مورد استفاده قرار می دهند، که یکی از این راه ها استفاده از فضای مجازی است و چون این روش خیلی راحت در اختیار تمام مردم قرار دارد، ما به همه توصیه می کنیم تا حد امکان از این راه بهره ببرند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *