روفرشی یکی از بهترین روکش برای فرش است که طرح و رنگ های زیبایی دارد. در انتخاب روفرشی کیفیت و جنس از شاخص های بارز انتخاب روفرشی مرغوب است. روفرشی در اندازه هایی مانند: نه متری، سه متری، شش متری و دوازده متری وجود دارد.
روفرشی نه متری بهترین انتخاب است چون هم طرح روفرشی به خوبی دیده می شود و هم سبک تر و قابل حمل است. صادرات کلی روفرشی نه متری به روش های مختلفی امکان پذیر است.

صادرات کلی روفرشی نه متری

بهترین نوع روفرشی نه متری کدام است؟

بهترین نوع روفرشی نه متری کدام است؟ همانطور که می دانید روفرشی از قدیم وجود داشته است و افراد برای تمیز ماندن و تنوع از آن استفاده زیادی می کنند. روفرشی فقط برای انداختن بر روی فرش نیست بلکه می توانید بر روی موکت و گلیم نیز از آن استفاده کنید و شکل و ظاهر مکان مورد نظر را عوض کنید.
در ادامه به این سوال که بهترین نوع روفرشی نه متری کدام است پرداخته می شود که شامل:

  • روفرشی ابریشم جزء بهترین روفرشی است این کالا از کیفیت بالای برخوردار می باشد چون در ساخت آن از نخ اکریلیک استفاده شده است مزایایی زیادی از جمله: سبک تر بودن، به سرعت تمیز شدن بدون اینکه لکه چربی بر روی آن بماند و همینطور انعطاف پذیری بالا که می توانید به طریق های مختلف آن را جمع کنید.
  • روفرشی مخمل از دیگر روفرشی های با کیفیت صادراتی به حساب می آید این روفرشی ضخیم است و افراد مختلف آن را می توانند به جای فرش نیز استفاده کنند این روفرشی بر روی موکت کاملا می چسبد و اصلا کثیفی و لک به خود نمی گیرد.
  • روفرشی دارای کش وسط یکی دیگر از نمونه روفرشی هایی است که کاملا به چسب آویزان می شود و اصلا تکان نمی خورد و شکل فرش را اصلا تغییری نمی دهد. این روفرشی طرح های بی نظیری دارد و چون لطیف است به راحتی می توانید به جای فرش نیز از آن استفاده کنید.

پخش عمده روفرشی نه متری

پخش عمده روفرشی نه متری ایران از بزرگترین تولیدکنندگان روفرشی های متنوع است چون ذوق هنر ایرانی از گذشته تا کنون مثال زدنی می باشد. از این رو صادرات روفرشی به کشور های همجوار ایران و کشور های اروپایی صورت می گیرد. روفرشی نه متری به صورت عمده قیمت بسیار مناسبی دارد و افراد زیادی را مشتاق خرید خود می کند.

پخش روفرشی نه متری به صورت عمده از طریق سایت زیر امکانپذیر است خریداران می توانند این محصول را با قیمت استثنایی بدست آورند. روفرشی نه متری این قابلیت را دارد که بتوانید از طریق ماشین نیز آن را بشورید. روفرشی یکی از اساسی ترین وسیله خانه می باشد که در جهیزیه حتما در طرح های بی نظیر وجود دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *