کیفیت بالای کاور فرش ایرانی باعث شده است که این محصول به کشور های دیگر نیز صادر شود. اگرچه این محصول در اندازه های مختلب تولید می شود اما بیشترین حجم صادرات مربوط به کاور فرش 9 متری عمده است. کیفیت بالای محصول، طرح های شیک و متنوع و مدرن و بسته بندی های مناسب و چشم نواز صادرات کاور 9 متری به کشور های اروپایی و همسایه را افزایش داده است.

صادرات کاور فرش 9 متری به صورت عمده

پارامترهای موثر بر کیفیت انواع کاور فرش

پارامترهای موثر بر کیفیت انواع کاور فرش استفاده از کاور برای حفظ و نگهداری از اغلب وسایل این روز ها افزایش یافته است‌. کاور فرش محصولی است که از فرش محافظت کرده و آن را سالم و نو نگه می دارد. کاور فرش در انواع مختلف و سایز های مختلف تولید و عرضه می شود.

از انواع جنس کاور می توان به کاور ابریشمی، کاور مخملی و کاور پارچه ای اشاره کرد. سایز کاور هم شامل کاور فرش ۳ متری، ۶ متری، ۹ متری و ۱۲ متری است. ما در این مطلب پارامتر های موثر بر کیفیت انواع کاور فرس را بررسی می کنیم:

  • کاور فرش باید از پارچه ای تولید شود که سر نخورد. سر خوردن کاور باعث می سود که روی فرش جا به جا شود.
  • پارچه کاور باید مقداری حالت کشی داشته باشد تا فرش را به طور کامل بپوشاند و مقداری از ان بدون کاور باقی نماند.
  • کاور فرش باید جنس خوب و کیفیت رنگ خوبی داشته باشد، تا بر اثر شستشو کیفیت خود را از دست ندهد.
  • کاور فرش باید از لحاظ طرح و رنگ با مبلمان و پرده های خانه هماهنگی داشته باشد یا به قولی ست شود تا زیبایی خوبی به خانه دهد.
  • کاور فرش باید کیفیت بالایی داشته باشد، چرا که در معرض انواع کثیفی ها و آلودگی ها است و باید قابلیت شستشو در ماشین لباسشویی را داشته باشد و در صورت شستشو کیفیت خود را از دست ندهد.
  • کاور فرش باید تراکم زیادی داشته باشد و سنگین باشد که در هنگام جارو کشیدن، جمع نشود و منجر به مرتب کردن مدام آن نشود.

فروشنده کاور فرش 9 متری به صورت عمده

فروشنده کاور فرش 9 متری به صورت عمده قابلیت استفاده از فرش ۹ متری به دلیل حمل و نقل آسان، باعث شده است تا کاور فرش این سایز نیز بیشتر مورد استفاده قرار گیرد. این مرکز به عنوان فروشنده کاور 9 متری، این محصول را در انواع مختلف، طرح های شیک و متنوع از تولید کننده تهیه می کند. فروش محصولات به صورت عمده باعث می شود تا با حذف هزینه های بسته بندی و حمل و نقل، کاور فرش با قیمت مناسب به دست مصرف کنندگان برسد و آن ها خریدی مقرون به صرفه داشته باشند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *