روفرشی پوششی است که برای محافظت بیشتر و افزایش طول عمر فرش هایمان به خصوص فرش های دستباقت گران بها روی آن ها پهن می شود‌ که استفاده از این کاور فرش کشدار بسیار راحت است و امروزه به علت پرطرفدار شدن روفرشی های کشدار ایرانی به دلیل داشتن شکلی سنتی و ایجاد حس راحتی تقاضای زیادی از سوی کشورهای همسایه داریم که یکی کشور های موفق در صادرات روفرشی کشدار هستیم و همچنین با صادرات این محصول به کارآفرینی و افزایش سرمایه کشور نیز کمک کنیم.

صادرات کاور فرش کشدار

تفاوت کاور فرش کشدار با ساده

تفاوت کاور فرش کشدار با ساده کاور فرش را بیشتر خانم ها به خاطر شکل ظاهری نامرتبی که با جمع شدن ایجاد می کرد و طرح قدمی داشتن استفاده نمی کردند ولی با ورود کاور کشدار مدرن این مشکل ها حل شد و اولین تفاوت عمده ای که در کاور فرش کشدار با ساده دیده میشود طرز استفاده از آن است که قاعدتاً در کاور فرش های کشدار استفاده از آنها بسیار آسان تر و راحت تر است زیرا که مشکلاتی نظیر سر خوردن روفرشی بر روی فرش و جابجا شدن آن که در روفرشی های ساده بسیار رایج است را به همراه ندارد.

همچنین در هنگام جارو برقی کشیدن بر روی روفرشی های کشدار به علت عدم جابجایی آن بر روی فرش بسیار راحت تر است از روفرشی های ساده زیرا که در هنگام جارو کردن روفرشی های ساده توسط جارو بلند شده و کار جارو کردن را بسیار طاقت فرسا می‌کند. همچنین در هنگام راه رفتن سریع و یا مخصوصا دویدن کودکان بر روی روفرشی های کشدار خطر افتادن و سر خوردن آنها را به علت جابجایی روفرشی های ساده را کاهش می دهد. و علاوه بر نکاتی که گفته شد کاور فرش های کشدار به خاطر وجود کش باعث می شود که بر روی فرش صاف و مرتب پهن شود و ظاهری بسیار زیبا تر و شکیل تر را در مقایسه با روفرشی های ساده به وجود آورد.

فروشنده کاور فرش کشدار

فروشنده کاور فرش کشدار فروش روفرشی های کشدار همانند روفرشی های ساده با توجه به اندازه فرش های ایرانی در اندازه های مختلف ۱۲ متری ۹ متری ۶ متری و ۳ متری صورت می گیرد. فروشنده کاور کشدار با توجه به تنوع در جنس، طرح، رنگ، نقش، با توجه به اندازه های مختلف این رو فرشی ها و همینطور وجود نمایندگی های مختلف در کشور و تغییر نوسان در قیمت ها نمی‌تواند قیمت مشخصی را برای آن تعیین کند. همچنین صادرات کاور کشدار یکی از پردرآمدترین محصولاتی است که به کشورهای ترکیه و عربی و همینطور دیگر کشورهای خارجی به علت پرطرفدار بودن فرش های مرغوب ایرانی صورت می پذیرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *