صادرات روفرشی شش متری با کیفیت عالی و قیمت مناسب به کشور های اروپایی و آسیایی انجام می گیرد. با رجوع به این مجموعه می توانید به خرید عمده روفرشی شش متری بپردازید و بر اساس نیازتان خریدتان را کامل کنید. این رو فرشی بسیار مقاوم و با دوام است و ظاهری بسیار زیبا و جذاب دارد. برای کسب اطلاعات در زمینه ویژگی های بارز و قیمت آن می توانید با مشاورین ما در تماس باشید.

صادرات عمده روفرشی شش متری

راهنمای انتخاب روفرشی شش متری

راهنمای انتخاب روفرشی شش متری نکات مهمی که در هنگام انتخاب رو فرشی باید در نظر بگیرید جنس آن می باشد. که بیشتر از جنس پلی استر، مخمل و شانل می باشد که شانل به گونه ای طراحی شده که شبیه ابریشم می باشد. که در بین این سه متریال پارچه پلی استر از وزن کمی دارد و قابلیت شستشوی بسیار آسانی دارد. همچنین باید به اندازه و سایز روفرشی توجه کنید که شامل اندازه ۳متری، ۶ متری، ۹ متری و دوازده متری می باشد. و شما باید متناسب با اندازه فروش خود آن را انتخاب کنید. باید توجه کنید که اندازه مناسب و فیکس شدن روفرشی با کل ابعاد فرش شما از اهمیت بالایی یرخوردار است.

توجه به وزن، رنگ و مدل آن در رتبه بندی بعدی قرار دارد. نوع بافت روفرشی در هنگام از اهمیت بالایی برخوردار است. همیشه سعی کنید به دنبال خرید رو فرشی بروید که گره های ریز به تعداد بالایی داشته باشد. و باید از کیفیت و دوام بالایی داشته باشد و عاری از هر گونه پارگی و زدگی باشد. همچنین توجه داشته باشید که دور دوز باشد تا از ریش ریش شدن آن ها جلوگیری شود. و بیشتر آنها ضد لک بوده و خیلی سخت لکه دار می شوند. در هنگام انتخاب و خرید بهتر است به قیمت آن توجه کنید. زیرا قیمت این محصول دستخوش تغییرات صعودی می باشد.

تولید عمده روفرشی شش متری

تولید عمده روفرشی شش متری تولید روفرشی شش متری با بالاترین تکنولوژی روز دنیا و در مدل و رنگبندی مختلف تولید و روانه بازار داخلی و خارجی می شود. امروزه کارخانجات و واحد های تولید کننده روفرشی، انواع و اقسام مختلف این کالا را تولید می کند که دارای ضخامت های مختلفی در جنس و طرح های مختلفی می باشند. افراد زیادی در ایران زندگی می کنند که به دنبال این هستند که بهترین روفرشی شش متری را تهیه کنند و از این رو مراکز متعددی در ایران وجود دارند که این نمونه را عرضه می کنند از جمله می توان به این مجموعه اشاره نمود. این مجموعه عرضه کننده روفرشی شش متری مدرن طرح دار است و توانستا بخش وسیعی از نیاز مردم را تامین کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *