صادرات روفرشی به علت علاقه مردم سراسر دنیا به فرش و قالی های زیبا و طریف ایرانی مورد توجه قرار گرفته است، با وجود فرش ها استفاده از محافظ هایی برای آن ها در برابر صدمات بسیار مهم است که روفرشی ها های کلاسیک و مدرن که در سایز ها و ابعاد مختلفی ارائه می شوند جهت حفظ سلامت فرش مفید و مورد نیاز است. روفرشی 6 متری عمده یکی از انواع پر طرفدار و کاربردی میان روفرشی ها است که با تنوع رنگ، طرح و جنس انتخاب های زیادی در اختیار مصرف کنندگان آن ایجاد کرده است. در ادامه به انواع روفرشی و ویژگی های مهم آن خواهیم پرداخت.

صادرات روفرشی 6 متری به صورت عمده

پارامترهای تعیین کننده کیفیت روفرشی 6 متری

پارامترهای تعیین کننده کیفیت روفرشی 6 متری جهت انتخاب و خرید یک روفرشی مناسب و با کیفیت به نکات زیر باید توجه کافی داشت:

  • روفرشی ها در جنس هایی همچون پلی استر، مخمل و ابریشم تولید می شوند. شما با توجه به محیطی مورد نظرتان میتوانید از هر جنس و بافتی که دوست دارید انتخاب کنید. برای مثال روفرشی های مخمل با توجه به جنس و لطافت خاصی که دارند جهت استفاده در اتاق کودکان بسیار مناسب است زیرا نرمی روفرشی مانع از آسیب به صورت و پوست نوزاد و کودک خردسال شما می شود.
  • در صورت نیاز به جابه جایی مداوم روفرشی بهتر است که از جنس های سبک آن مانند پلی استر، روفرشی خود را تهیه کنید زیرا روفرشی مخمل بر خلاف پلی استر سنگین است و جابه جایی آن آسان نیست.
  • به علت وزن کم روفرشی با جنس پلی استر، شستشوی آن بسیار راحت تر از نمونه های ابریشمی و مخملی است و شما میتوانید آن را در لباسشویی و یا به صورت دستی بشویید.
  • هنگام خرید روفرشی دقت کنید که تراکم و بافت پارچه روفرشی به گونه ای باشد که پرز ندهد زیرا اگر افراد خانواده شما دارای مشکلات تنفسی و یا حساسیت باشند ممکن است پرزهای روفرشی باعث آزار آن ها شود.

فروشنده روفرشی 6 متری به صورت عمده

فروشنده روفرشی 6 متری به صورت عمده صادرات روفرشی 6 متری ایرانی به علت مورد پسند بودن طرح های ظریف و سنتی ایرانی برای افراد سراسر جهان به شدت مورد استقبال قرار گرفته است و امروزه فروشندگان در صدد صادرات این محصولات زیبا و کاربردی هستند.

فروشنده روفرشی 6 متری با توجه به اینکه عموم افراد به این محصول نیاز دارند و به دنبال نمونه های با کیفیت و قیمت مناسب هستند در نظر گرفته اند تا با فروش آنلاین محصولات خود تمامی افراد توانایی تهیه و استفاده از آن را داشته باشند و به راحتی بتوانند از طریق تلفن تماس و آدرس ایمیل با مشاورین و تیم فروش در ارتباط باشند و سفارش خود را ثبت کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *