روفرشی را می توان نوعی روکش برای فرش اصلی معرفی کرد که در مدل های مختلف به نمایش در آمده است، از جمله زیباترین و کاربردی ترین نوع آن روفرشی کشدار است که دارای کش در گوشه های خود بوده و از همین رو از روی فرش سُر نمی خورد. اکنون توانایی محرز تولیدکنندگان ایرانی در تولید و عرضه مدرن ترین و مرغوب ترین روفرشی های کشدار، فرصتی مناسب را برای صادرات روفرشی مورد نظر در ابعاد مختلف مانند روفرشی کشدار 9 متری به بازارهای خارجی فراهم آورده است.

صادرات روفرشی کشدار 9 متری

چه کنیم روفرشی جمع نشود؟

چه کنیم روفرشی جمع نشود؟ یکی از روکش ها و یا کاورهای فرش اصلی که از لحاظ زیبایی، هم طراز با فرش بوده و تنها از حیث بافت و برخی از جوانب دیگر با آن متفاوت می باشد، روفرشی است که هم می توان آن را روی فرش اصلی پهن کرد و مراقبت های لازم برای جلوگیری از کثیف شدن و به تحلیل رفتن فرش را به عمل آورد و هم امکان استفاده از آن، به تنهایی و چه بسا به عنوان نوعی فرش مقرون به صرفه، وجود خواهد داشت.

حال می خواهیم در این به یکی از سوالات رایج که درباره محصول فوق وجود دارد، پاسخ دهیم و آن هم این است که چه کنیم تا روفرشی جمع نشود؟ در جواب آن می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  1. اولین راه حل و آسان ترین روشی که در این هنگام به ذهن می رسد، این است که گوشه ای از روفرشی که دارای اصطکاک نبوده و امکان سُر خوردن آن وجود دارد را زیر پایه مبل قرار دهید که این کار تا حدی زیادی مشکل فوق را حل خواهد کرد.
  2. راه حل کاربردی دیگر هم دوختن کش پهن به چهار طرف روفرشی خواهد بود که این کار باعث روکش دار شدن فرم روفرشی شده و لذا با کیپ کردن آن به فرش اصلی، دیگر به هیچ وجه شاهد لغزش و تکان خوردن آن نخواهیم بود.

فروش کلی روفرشی کشدار 9 متری

فروش کلی روفرشی کشدار 9 متری اگر به دنبال خرید روفرشی عالی می گردید، به شما روفرشی کشدار را پیشنهاد می کنیم که به خوبی روی فرش قرار گرفته و نه تنها سُر نمی خورد، بلکه مانع از دیده شدن فرش زیرین شده و در نتیجه نظم خاصی را در منزل به وجود می آورد.
اما یکی از بهترین ابعاد موجود از این محصول، روفرشی کشدار 9 متری است که همراه با مدل های بی نظیری مثل مدل مدرن و کلاسیک دیده می شود.

اکنون باید بگوییم که فروش روفرشی کشدار 9 متری عمده اعلا و بسیار زیبای ایرانی که تحت برترین برندها تولید گشته اند، میسر گشته و می توانید با استفاده از فرصتی عالی اقدام به تهیه محصولاتی همراه با این مشخصات نمایید:

  • روفرشی کشدار همراه با طرح های تماشایی و دل انگیز
  • جایگزینی کم هزینه و مناسب به جای فرش
  • دارای بهترین جنس و کیفیت
  • با قابلیت حفظ رنگ و مرغوبیت حتی پس از شستشو

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *