همانطور که میدانید بسیاری از تولید کنندگان انواع روفرشی مخمل ابریشم علاوه بر عرضه و فروش این محصولات به بازار های داخلی در زمینه صادرات روفرشی مخمل ابریشم نیز فعالیت دارند

چرا که انواع مختلف روفرشی های مخمل ابریشم همیشه طرفداران و محبوبیت در سر تا سر نقاط جهان به دلیل راحتی، ونرم بودن و جابه جایی آسان را دارد.

صادرات روفرشی مخمل ابریشم

مهم ترین مشخصه روفرشی مخمل ابریشم

مهم ترین مشخصه روفرشی مخمل ابریشم روفرشی ابریشم نازک و سبک همراه با بافتی نرم که زیباتر از بقیه روفرشی های دیگر می باشند،و بعضی از آن ها بیشتر از دیگر روفرشی ها جمع وسُر میخورند و باید حتما یک محافظی همچون پایه مبل و یا میزی باشد که آن را ثابت نگه دارد.

روفرشی پارچه های ضخیم همانند فرش در ابعاد و اشکال مختلف همراه با جنس های متفاوت همچون ابریشم و نخ های معمولی هستند که مورد استفاده قرار میگیرند.

از این روفرشی ها در منزل برای محافظت در برابر آفتاب و ساییده نشدن یا جلوگیری از خراب شدن فرش و یا دیده نشدن عیوب فرش استفاده میشود.

بعضی از افراد آن را ب عنوان یک زیر انداز ک هم قابل شستشوی آسان تر از فرش و هم قابل حمل تر هستند استفاده میکنند و نیز برای استفاده در سفر و گردش میتوان از آن استفاده کرد.

روفرشی به خصوص برای زنان خانه دار نقش مهمی دارد چون اگر کثیف و حتی مخدوش شود به راحتی قابل تمیز شدن و تعویض کردن سریع با کمترین هزینه ها هستند.

پوشش مخمل یکی از زیباترین جلوه ها را به منازل و زیبایی خانه میدهد و قطعا آدم های خوش سلیقه این انتخاب را دارند. انتخاب این روفرشی به سلیقه و انتخاب مشتری بستگی دارد.

روفرشی های مخمل نخ های ابریشمی خاصی دارند که باعث لطافت بیشتر و درخشندگی و استقامت بالاتری نسبت ب بقیه روفرشی ها می شود که این مزیت موجب میشود که همیشه بیشترین مشتری را دارا باشند.

یک نوع دیگر از روفرشی های مخمل هستند ک دورو هستند یعنی از هر دو طرف روفرشی میتوان استفاده کرد و اگر یک طرف آن کثیف بود و زمان برای شستن و تمیز کردن آن کافی نبود میتوان از طرف دیگر این روفرشی استفاده کرد.

فروشنده روفرشی مخمل ابریشم

فروشنده روفرشی مخمل ابریشم فروش روفرشی مخمل ابریشم در مقایسه با دیگر روفرشی ها از هزینه های بالاتری برخوردار است چون هم از نظر کیفیت و هم از نظر درخشندگی و بافت در درجه بالاتری قرار دارد.

این موضوع باعث شده است که در خانه های لوکس امروزی بیشتر استفاده شود و قشر جوان بیشتر آن را بپسندند.

اگر برای انتخاب روفرشی مخمل دچار شک و تردید بودید میتوانید از نظر فروشنده روفرشی مخمل استفاده کنید چون فروشنده روفرشی تجربه بیشتر و همچنین اطلاعات بیشتر در مورد جنس و نخ و بافت این روفرشی ها دارد.

این روفرشی ها در سایز های مختلف همچون نه متری،شیش متری، سه متری، دوازده متری هستند که روفرشی های دوازده متری بیشترین صادرات را به خود اختصاص داده اند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *