روفرشی لبه کشدار یکی از محصولاتی است که از زمان های قدیم در بین ایرانیان رواج داشته است این محصول بسیار پرکاربرد است و در تمام دنیا از آن استفاده می‌شود تولیدی روفرشی در این مجموعه به آسانی شکل می گیرد صادرات روفرشی این محصول را در اندازه های مختلفی به جهان در نقاط دنیا ارسال می کند. این محصول در بسته بندی های زیبایی وجود دارد و قیمت ارزان آن موجب شده طرف داران زیادی را به خود اختصاص دهد.

صادرات روفرشی لبه کشدار

روفرشی لبه کشدار چگونه تولید می شود؟

روفرشی لبه کشدار چگونه تولید می شود؟ همان طور که می دایند رو فرشی در واقع همان کاور فرش می‌باشد که از فرش محافظت می کند و به دلیل اینکه امروزه قیمت فرش زیاد شده است اهمیت دادن به فرش بسیار مهم شده است. روفرشی درجه یک در این مجموعه امکان پذیر است این محصول برای اقشار مختلف جامعه با مدل های گوناگون به شکل به زیبا و بدون واسطه عرضه می گردد. این محصول در مدل های مختلف ابریشم یا نخ وجود دارد.

یکی از محصولات هنری و در عین حال بسیار با ارزشمند است که تار و پود و بافت این فرش بسیار مهم است اگر در اثر بی‌توجهی یا شستشوی مکرر از بین برود و آسیب ببیند زیبای خود را از دست می دهد. رو فرشی کشدار امروزه یکی از محصولات هستند که برای محافظت و نگهداری از فرش ساخته شده اند. این محصول معمولاً در مدل شکل خود فرش وجود دارد اما در شکل های گوناگون نیز می توان آن را تهیه کرد.

وقتی که روفرشی روی فرش خود پهن می کنیم با مشکل چروک شدن جابجایی جمع شدن عدم ثبات و لیز خوردن رو فرش و فرش مواجه هستیم به همین دلیل ما فرش هایب طراحی کردیم که کاملاً صاف و بدون هیچ مشکلی هستند و مثل فرش عمل می کند روفرشی کشدار روفرشی می باشد که در اطراف آن کش هایی می باشد و مانند کاور در گوشه های فرش وجود دارد.

تولیدی روفرشی لبه کشدار

تولیدی روفرشی لبه کشدار شرکت پخش روفرشی این محصول را بدون هیچ واسطه‌ای به شکل زیاد و در کارخانه ها ایجاد کردن این محصول در تمام نقاط کشور عرضه می شود این مجموعه محصول خود را با کیفیت عالی تولید می‌کند و همچنین قیمت آن در مقایسه با سایر محصولات بسیار مناسب است کمترین میزان از سود را دارد در برخی از این مراکز نمایندگان بدون واسطه رسمی کارخانجات و کارگاه های تولیدی و فروش اجناس می پردازند برای اطلاعات بیش تر از مدل های روفرشی و همچنین قیمت آن کافی است با ما تماس بگیرید از طریق سامانه اینترنتی اما محصول مورد نظرتان را سفارش دهید تا در کم ترین زمان با قیمت عالی و بی نظیر برای شما ارسال گردد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *