روفرشی کشدار ۱۲ متری، بهترین محافظ فرش برای منازلی می باشد، که بچه کوچک و کودک در آن زندگی می کنند، از آن جایی که این روفرشی، کشدار می باشد، کاملا رو فرش قرار می گیرد و آن را به طور کامل می پوشاند و با طرح مخملی که دارد، زیبایی خاصی به اتاق می بخشد. بهترین و مرغوب ترین انواع این روفرشی با رنگ و طرح های بسیار زیبا به کشور های دیگر صادر می شود و صادرات آن بسیار پرسود و پر رونق می باشد.

صادرات انواع روفرشی کشدار ۱۲ متری مخملی

مشخصات انواع روفرشی کشدار صادراتی

مشخصات انواع روفرشی کشدار صادراتی انواع روفرشی کشدار صادراتی، بسیار با کیفیت و زیبا هستند و از مواد اولیه درجه یک تشکیل شده است، کیفیت بالای آن، مهمترین رکن برای صادرات می باشد و این روفرشی، طول عمر بالا دارد و سالیان سال با حفظ کیفیت اولیه باقی می ماند و این، یکی از مشخصات اصلی این روفرشی می باشد.

یکی دیگر از مشخصات این روفرشی صادراتی، رنگ و طرح متنوع آن می باشد، این رو فرشی در طرح ها و رنگ های بسیار زیبا و خاص تولید می شود و زیبایی آن به قدری چشم نواز می باشد، که مانند فرش می ماند و فقط با لمس دست، می توان فرش یا روفرشی بودن آن را تشخیص داد.

یکی دیگر از مشخصات این محصول، که منجر به صادرات روفرشی کشدار شده است، سایز این روفرشی می باشد، این روفرشی در سایزهای مختلف و کاملا متناسب با سایزهای فرش تولید می شود، که برای هر فرشی، می توان آن را خریداری کرد.

یکی دیگر از مشخصات بارز این محصول، کش های بکار رفته در اطراف آن می باشد، این کش ها، بسیار مقاوم و با کیفیت هستند و به طور کامل در اطراف فرش قرار می گیرند و اجازه نمی دهند روفرشی روی فرش جمع شود و ثابت، روفرشی را نگه می دارند و از آسیب فرش جلوگیری می کنند.

قیمت انواع روفرشی کشدار ۱۲ متری

قیمت انواع روفرشی کشدار ۱۲ متری عرضه روفرشی کشدار ۱۲متری بسیار رایج و پر رونق است و قیمت این روفرشی با توجه به طرح و رنگ آن متفاوت می باشد ولی برای اطلاع از قیمت انواع مختلفی از این روفرشی، می توان به سایت های فروش مراجعه کرد و قیمت های آن را مشاهده و مقایسه نمود و در نهایت، روفرشی دلخواه را خریداری کرد.

از آن جایی که قیمت این روفرشی متغیر است، همچنین برای اطلاع از قیمت انواع روفرشی، می توان به صورت مستقیم و حضوری به مراکز تولید و پخش آن مراجعه کرد و با مشاهده مستقیم، روفرشی مد نظر را تهیه نمود و برای محافظت فرش، از آن استفاده کرد و زیبایی خاص و با شکوهی به منزل بخشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *