شرکت عرضه روفرشی کشدار طرح افشان بسیار بزرگ و پیشرفته می باشد این شرکت محصولاتی بسیار مرغوب و با کیفیت را تولید کرده و آن ها را با قیمت بسیار ارزان و مناسب به فروش می رساند این شرکت روفرشی های فروخته شده ی خود را به همه ی شهرها و روستا های کشور پخش می کند.

و پس از دریافت سفارش ها از طریق این سایت همکاران ما آن ها را به وسیله ی ماشین های باربری مخصوص و کامیون‌هایی که استخدام کرده اند به همه ی آدرس هایی که دریافت کرده اند انتقال می دهند که قیمت بسیار ارزان و کم نیز دارند.

بررسی کیفی انواع روفرشی کشدار طرح افشان

بررسی کیفی انواع روفرشی رنگی نشان می‌دهد که این رو فرشی ها بسیار با کیفیت و مرغوب و ممتاز هستند به طوری که سال های بسیار زیادی عمر کرده اند و هیچ گاه تغییر رنگ و تغییر جنس نمی دهند و می توانید از یک روفرشی سال‌ های سال استفاده کنید بدون آن که نیاز به خرید روفرشی جدید به دلیل کهنه شدن و یا رنگ و رو رفته بودن روفرشی قدیمی داشته باشید روفرشی مشکی بسیار پرطرف دار می باشد زیرا به دلیل رنگ تیره ی آن کثیفی ها بر روی آن ها دیده نمی شوند.

و نیاز ندارید هر روز آن را بشویید روفرشی ساده بسیار زیبا بوده و همه پسند می باشد و به آسانی با همه ی فرش ها و وسایل دیگر منزل قابل ست می باشد روفرشی ارزان بسیار با کیفیت و مرغوب می باشد و دلیل ارزان قیمت بودن آن بی کیفیتی آن محصول نمی باشد بلکه این رو فرشی ها به دلیل این‌که تولید عمده و بسیار زیاد دارند و هم چنین متقاضیان آن ها بسیار بالا می باشند به همین دلیل ارزان قیمت است بنابراین از خرید آن ها غافل نشوید.

این رو فرشی ها که به صورت کشدار تولید می‌شوند به دلیل داشتن کش به صورت کاملا صاف بر روی فرش قرار می گیرد و چروک نمی شود هم‌چنین سبب می شود تا فرش بسیار تمیز بماند زیرا هیچ گاه از روی فرش تکان نخورده و جمع نمی شود و کاملا سطح فرش را می پوشاند.

هم چنین کش دوخته شده به کناره ‌های این روفرشی ها بسیار محکم بوده و هیچ گاه خراب نشده و باز نمی شود و یا شل نمی شود بنابراین با خیال راحت می توانید آن ها را خریداری نمایید.

شناخت انواع روفرشی طرحدار ترک

شناخت انواع روفرشی طرح دار ترک لازم و ضروری می باشد این رو فرشی ها که در اندازه های بسیار مختلف و متنوع و هم چنین با کیفیت های گوناگون هستند با قیمت های مختلفی نیز به فروش می رسند رنگ بندی این محصولات بسیار زیاد می باشد و از رنگ‌های تیره مانند مشکی و زرشکی و قهوه ای گرفته تا رنگ های روشن مانند سفید و کرمی و صورتی و…وجود دارند که هر کس با توجه به سلیقه ی خود می‌تواند یکی از آن‌ها را انتخاب کرده و خریداری نماید این روفرشی ها در طرح های بسیار مختلف تولید می شوند.

روفرشی طرح افشان بسیار پرفروش می باشد زیرا دارای طرح بسیار زیبا و شیک بوده و مورد پسند همه ی مردم چه در داخل کشور و چه در خارج از کشور می باشد این طرح روفرشی همیشه مد بوده و در بورس می باشد و هیچ گاه از مد نمی رود، روفرشی رنگ روشن بسیار پرطرف دار می باشد زیرا سبب دل باز تر شدن و بزرگ تر دیده شدن محیط خانه می شود و هم چنین برخی از افراد که دچار وسواس هستند.

به دلیل روشن بودن رنگ آن، کثیفی ها و لک های ایجاد شده بر روی ان را می بینند و آن را می شویند بنابراین خرید روفرشی رنگ روشن بسیار بهداشتی می باشد روفرشی رنگ روشن همیشه مد می باشد و جنس آن طوری می باشد که لکه ها و کثیفی ها ایجاد شده و روی آن ها به آسانی و بدون هیچ گونه تلاش زیاد پاک می‌شوند و از بین می‌روند که مناسب استفاده برای همه ی خانه ها می باشند و باب سلیقه ی همه ی افراد در هر سن و سالی هستند.

نحوه شستشوی انواع روفرشی ترک

نحوه شست و شوی انواع روفرشی ترک را در این جا مطرح می‌کنیم تا شما هم با نحوه ی شست و شوی درست آشنا شوید این رو فرشی ها به دلیل جنس بسیار عالی و ترک که دارند در اثر شست و شوی بسیار زیاد به وسیله ی دست و یا به وسیله ی ماشین های لباس شویی پاره نشده و تغییر رنگ و یا تغییر جنس نمی دهند هم چنین می توانید آن ها را با هر نوع شوینده ای بشویید و نیاز به شوینده های مخصوص نخواهید داشت .

این رو فرشی ها در اثر شست و شو پرز نمی دهند و یا نخ کش نمی شوند بنابراین انتخاب بسیار خوبی هستند ، ابتدا در هنگام شست و شوی با دست روفرشی را در یک لگن آب ولرم قرار دهید و سپس بر روی آن پودر مورد نظر را بپاشید و بگذارید چند ساعت در آب و ماده ی شوینده قرار بگیرد سپس آن را بشویید و هم چنین اگر می خواهید در داخل ماشین لباس شویی آن ها را شست و شو کنید بسیار راحت تر می باشد ابتدا ان را داخل ماشین لباسشویی بیاندازید و سپس ماده ی شوینده بریزید و آن را در درجه ی مخصوص قرار دهید.

صادرکننده روفرشی کشدار طرح افشان

صادرکننده روفرشی کشدار طرح افشان این محصول را به همه ی کشورهای عربی و هم چنین کشورهای اروپایی و کشورهای همسایه صادرات می کند صادر کننده پس از دریافت بسیاری از مجوزها و کارهای قانونی، مجوز صادرات را دریافت می کند که پس از صادرات این محصولات سود بسیار زیادی وارد کشور می شود که این امر سبب می شود هم تولیدکنندگان و هم کشور ایران سود کنند هرچه صادرات بیش تر شود به نفع مردم ایران نیز می‌باشد.

زیرا اشتغال زایی بیش‌تر می‌شود و به نیروهای کار بسیار بیش تری نیاز خواهند داشت صادر کننده ی این محصولات، این امکان را فراهم کرده است تا مشتریان و مصرف کنندگان و خریداران بتوانند هم به صورت مستقیم و مراجعه حضوری و هم به صورت مستقیم و و غیر حضوری محصول مورد نظر و مورد نیاز خود را در طرح ها و رنگ های بسیار زیبا سفارش داده و دریافت کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *