امروزه سکونت در خانه‌های آپارتمانی ایجاب می‌کند که خانواده‌ها شست‌وشوی فرش و قالی‌های خود را به قالی‌شویی‌ها بسپرند که به طبع هزینه زیادی نیز باید متحمل شوند. از سوی دیگر، فرش و قالی مانند بسیاری از اسباب منزل قیمت بالایی دارد و باید از آن مراقبت کرد. از این رو روفرشی به یک اسباب ضروری برای تمیز نگه داشتن فرش و قالی، در آشپزخانه و سالن نشیمن منازل به ویژه منازل آپارتمانی، تبدیل شده است. اما در این میان روفرشی 12 متری یکی از انواع پرکاربرد و پرطرفدار در منازل به شمار می‌رود. به همین دلیل لازم است که در این زمینه حداقل اطلاعات لازم را در اختیار داشته باشید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. در ادامه به مرور روش شناخت روفرشی ۱۲ متری ترک می‌پردازیم.

شرکت عرضه روفرشی ابریشم 12 متری

راهنمای شناخت روفرشی 12 متری ترک

راهنمای شناخت روفرشی 12 متری ترک روفرشی ترک یکی از محبوب‌ترین روفرشی‌های وارداتی به کشور محسوب می‌شود که در کشور ترکیه تولید می‌شود. در تولید روفرشی‌های ترک به طور معمول شاهد الیاف ابریشمی در هم تنیده شده هستیم. از جمله مهم‌ترین ویژگی‌های روفرشی‌های ترک فانتزی می‌توان به نرمی و لطافت بیش از حد این محصولات اشاره کرد که در زمان راه رفتن روی آن حس بسیار خوبی را به کاربر می‌دهد. مهم‌ ترین طرح‌‌های روفرشی ترک در نمونه‌های عروسکی، گلدار و ماشینی نمایان است. این طرح و مدل‌ها در میان زیباترین مدل روفرشی ترک شناخته می‌شوند. در ادامه به معرفی ویژگی‌های روفرشی‌های ترک ابریشمی می‌پردازیم تا بتوانید به خوبی این روفرشی را شناسایی کنید.

در روفرشی‌های ترک ابریشمی شاهد به‌کارگیری بهترین الیاف ابریشم هستیم. الیاف ابریشم به کار رفته روفرشی‌های ترک ابریشمی دارای خواص و ویژگی‌های منحصر به فردی هستند و در نتیجه محصولی با نرمی و لطافتی خاص به مشتریان عرضه می‌شود. انواع روفرشی ترک در زمان تولید به صورت چهار طرف کش طراحی می‌شوند. این روش تولید باعث می‌‌شود که این محصولات علاوه بر سبک بودن، به آسانی جمع نشود و روی فروش سر نخورد و هم چنان بر روی محل مورد استفاده ثابت بمانند.

این محصولات از فرش‌های گران قیمت در برابر نور خورشید که باعث رنگ رفتگی فرش می‌شوند، محافظت می‌کند. با استفاده از روفرشی‌های ترک می‌توان خواب فرش را حفظ کرد؛ به طوری که به بافت آن ضربه وارد نشود. به کمک روفرشی‌های ترک، فرش همچنان تمیز باقی می‌‌ماند و نیاز به شستن ندارد. روفرشی‌های ترک از سوخته شدن و پاره شدن فرش‌های گران قیمت در اثر عوامل مختلف جلوگیری می‌کنند.

تولید کننده روفرشی 12 متری جدید

تولید کننده روفرشی 12 متری جدید طرح و رنگ رو فرشی‌های ترک بسیار گسترده است و سلیقه‌های مختلف را پوشش می‌دهد. فروشگاه رادفرش به آدرس اینترنتی www.radfarsh.com در زمینه عرضه روفرشی ترک فعالیت می‌کند. این فروشگاه همچنین در حوزه تولید روفرشی جدید فعال بوده و یکی از تولیدکنندگان فعال روفرشی ۱۲متری جدید محسوب می‌شود. شما می‌توانید برای مشاهده محصولات به سایت این فروشگاه مراجعه کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *