روفرشی مخمل بهترین پوشش دهی را روی فرش دارد که از کثیف شدن آن جلوگیری می کند و در این صورت نیازی نیست که شما فرش را شستشو دهید. تنوع طرح و رنگ و سایز در این محصولات زیاد بوده و توانسته هر سلیقه ای را با خود همراه سازد. نرمی و لطافت مهمترین مزیت این تولیدات است. شرکت با صادرات روفرشی مخمل توانسته هم زمینه تولید بیشتر را فراهم کند و هم با فروش بیشتر درآمد ارزی زیاری به همراه داشته باشد.

شرکت صادرات روفرشی مخمل

بررسی ضخامت روفرشی مخمل

بررسی ضخامت روفرشی مخمل بررسی های اخیر نشان داده که هر چه ضخامت روفرشی مخمل بیشتر باشد مسلما پوشش دهی و عمر بالاتری هم دارد و می تواند تا مدت طولانی روی فرش باقی بماند بدون اینکه به بافت آسیبی وارد کند. این محصول دارای سایزهای مختلف است و به همین دلیل روی فرش های کوچک و بزرگ قابل استفاده می باشد و از نفوذ آب و آلودگی به فرش جلوگیری می کند.

این تولیدات به صورت نازک و ضخیم طراحی و تولید می شوند به همین دلیل هر کدام کارایی مختص به خود را دارند. بافت متراکم باعث شده تا در زمان استفاده دچار ساییدگی و پارگی نشود که در این صورت دوام آن دو چندان می گردد و همین امر باعث می شود تا شما بتوانید نمونه های ضخیم و چند لایه را تا مدت طولانی استفاده کنید.

این روفرشی های مخمل بسیار نرم و لطیف هستند و به دلیل رنگ ثابت در زمان کثیف شدن هم به راحتی شسته می شوند.

تولید کننده عمده روفرشی مخمل

تولید کننده عمده روفرشی مخمل تولید کننده روفرشی برای تولید از مواد اولیه درجه یک استفاده می کند. تولیدی با در نظر گرفتن مشخصات روفرشی به راحتی می تواند ان را تولید کند. این تولید بر اساس استانداردهای روز دنیا و مطابق با فناوری های جدید و به کمک تجهیزات پیشرفته و مدرن انجام می شود و سرعت و دقت در ان بسیار زیاد است. این محصول درجه یک ایرانی علاوه بر تامین نیاز داخلی بهترین گزینه هم برای صادرات است که زمینه تجارتی پر سود را فراهم می کند.

این تولید کنندگان بزرگ ابتدا در مرکز شهرها فعالیت خود را آغاز کرده و با رونق کار خود کم کم در شهرهای دیگر هم گسترش پیدا کردند. بیشتر فعالیت ان ها در زمینه تولید، بسته بندی و فروش خلاصه می شود. این شرکت ها برای گسترش روابط خود همکاری زیادی با شرکت های معتبر خارجی دارند تا بتوانند به راحتی صادرات و واردات را انجام دهند.

بالا رفتن سطح تقاضا در بازار خود زمینه تولید بیشتر را هم فراهم کرده است که سود زیادی به همراه دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *