ابریشم از بهترین مدل نخ هایی است که از طریق آن برای ساخت انواع پارچه و روفرشی استفاده می شود، روفرشی های گلبافت ابریشمی از مدل های بسیار پرفروش و عالی این نوع محصولات بوده که به جز آن از نخ های ابریشمی برای ساخت و تولید انواع کالای خواب نیز استفاده می شود. شرکت روفرشی طرح فرش ابریشمی امروزه از زیباترین مدل های تولید شده در ایران رونمایی کرده است.

شرکت روفرشی طرح فرش ابریشمی

فرق روفرشی طرح فرش ابریشمی با مخمل

فرق روفرشی طرح فرش ابریشمی با مخمل روفرشی ها از مهمترین و کاربردی ترین محصولاتی هستند که برای محافظت از فرش ها و پوشاندن عیوب آن ها مورد استفاده قرار می گیرند. امروزه نمونه های مختلفی از روفرشی ها در بازارهای کشورمان یافت می شود. بری مثال می توان از روفرشی طرح فرش ابریشمی و روفرشی مخمل نام برد که هر دو از لطافت و ظرافت بسیار بالایی برخوردار می باشند. فرق روفرشی طرح فرش ابریشم با مخمل را می توان در جنس پارچه ای که برای تولید آن به کار رفته دانست. روفرشی های مخمل درخشندگی و شفافیت بسیار زیادی دارند و زمانی که شما بر روی آن ها دست می کشید متوجه نرمی بیش از اندازه آن می شوید. این روفرشی ها از نظر ضخامت، ضخیم تر از مدل های معمولی روفرشی هستند.

روفرشی های طرح فرش ابریشمی از نقش و نگارهای بسیار شلوغ تری برخوردار هستند و در مقایسه با روفرشی های مخملی که ساده تر می باشند، دارای تنوع بیشتری می باشند. روفرشی های مخملی از قیمت های بالاتری برخوردار هستند و این به دلیل کیفیت بالا و زیبایی بی نظیر آن ها می باشد. هر کدام از این روفرشی ها در صورت خریداری می توانند انتظارات همگان را از کیفیت برآورده نماید و نقش خود را به عنوان یک عامل محافظت کننده از سلامت فرش ها نشان دهند.

نرخ روفرشی طرح فرش ابریشمی

نرخ روفرشی طرح فرش ابریشمی نرخ روفرشی طرح فرش ابریشمی متاثر از نوع ابریشم و ضخامت روفرشی هاست، بعضی از روفرشی ها از نمونه های زیبایی هستند و به قدری چشم نواز هستند که از آن ها می توان برای فرش های کهنه و یا نو نیز استفاده کرد.

قیمت روفرشی ها در بازار تفاوت های زیادی داشته و شما می توانید در ابتدا بودجه خرید خود را در نظر گرفته و سپس اقدام به خرید آن ها کنید، همانطور که از نام عنوان نیز پیداست برخی از شرکت های تولید کننده روفرشی برای زیبایی بیشتر اقدام به ساخت روفرشی هایی دقیقا مشابه با طرح خود فرش نموده که شما با قیمت پایینی می توانید اقدام به خرید آن ها کنید، شایان ذکر است استفاده از پارچه های ابریشمی برای ساخت روفرشی ها به جز زیبایی در استحکام آن ها نیز نقش مهمی دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *