امروزه روفرشی ایرانی طرفداران زیادی دارد چرا که طرح های زیبا و شیک دارند. روفرشی بعد از اینکه تولید می شوند توسط شرکت های پخش در بازار توزیع می شوند. امروزه سایت های اینترنتی وجود دارند که یکی بزرگترین شرکت های پخش روفرشی در سراسر کشور می باشند این سایت ها با حذف کردن واسطه ها باعث شده اند تا قیمت کمتری برای خرید هزینه شود. شرکت های تولیدی روفرشی ها را به دلیل کیفیت بالا به کشورهای دیگر نیز صادر می کنند.

شرکت روفرشی ایرانی شیک

چرا روفرشی ایرانی شهرت بالایی دارد؟

چرا روفرشی ایرانی شهرت بالایی دارد؟

همواره کشور ایران به دلیل تولید روفرشی هایی با کیفیت بالا و همچنین طرح و نقش های بسیار شیک و زیبا شهرت بالایی در جهان دارد. همچنین استفاده از رنگ های متنوع باعث شده تا طرفداران زیادی داشته باشد.

روفرشی های ایرانی در مدل های مختلف تولید می شود که روفرشی های کشدار نمونه ای از آن ها می باشند که بسیار طرفدار دارد. روفرشی های ایرانی به دلیل اینکه براساس الگوهای استاندارد و در کارخانه های مجهز و به کاربردن مواد اولیه مرغوب و با کیفیت تولید می شوند از بهترین روفرشی ها به شمار می روند.

روفرشی های موجود در بازار انواع مختلف دارد که خریدار می تواند با توجه به سلیقه ی خود روفرشی مورد نظر خود را خریداری کند‌. شهر یزد معروفترین و بهترین تولید کننده روفرشی در ایران می باشد و بزرگترین کارخانه ها و شرکت روفرشی ایرانی با کیفیت و درجه یک در این شهر می باشد.

نرخ روفرشی ایرانی شیک

نرخ روفرشی ایرانی شیک

همواره قیمت روفرشی در بازار با توجه به تقاضای مشتریان و بالا و پایین شدن نرخ ارز متفاوت می باشد. قیمت روفرشی با توجه به عواملی مانند برند کالا(هر برند از قیمت متفاوتی برخوردار است)، مدل های روفرشی، که مدل های خاص قیمت بالاتری دارند و همچنین سایز و اندازه ی روفرشی ها که به طبع هرچه اندازه ی روفرشی بزرگتر باشد قیمت آن نیز بیشتر خواهد بود.

نرخ روفرشی ایرانی باتوجه به مواد اولیه ای که در تولید روفرشی استفاده می شود بالا و پایین می شود. همچنین با کیفیت بودن دوخت روفرشی ها که توسط دستگاه های پیشرفته بافته می شوند در قیمت این کالا در بازار فروش تاثیر می گذارد.

همچنین مدل روفرشی های که امروزه باب شده اند مانند روفرشی های کش دوزی شده و روفرشی هایی که دور دوز شده اند قیمت بالاتری نسبت به روفرشی های معمولی و ساده دارند. ناگفته نماند که روش های فروش در قیمت نهایی روفرشی تاثیر دارد به عنوان مثال وجود واسطه و هزینه هایی که برای حمل و نقل کالا صرف می شود باعث بالا رفتن قیمت روفرشی نیز می شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *