یکی از بهترین روفرشی که امروزه تولید می شود و نحوه استفاده از آن بسیار ساده می باشد روفرشی کشدار ترک ۹ متری می باشد که در طرح های سنتی و مدرنی تولید و به بازار عرضه می شود. شرکت تولید رو فرشی این نمونه زیبا را به بازار مصرف ارائه می کند و مشتریان خوش سلیقه همه از این مدل زیبا برای خانه های خود خریداری می کنند تا یک دکوراتیو خوبی برای خانه ایجاد کنند.شرکت تولید روفرشی کشدار ترک ۹ متری

اطلاعاتی درباره انواع روفرشی کشدار ترک

اطلاعاتی درباره انواع روفرشی کشدار ترک انواع روفرشی کشدار ترک در ایران تولید می شود و چون قبلا در ترکیه تولید و وارد کشور می شد به اسم رو فرشی ترک شناخته شده است اما امروزه در داخل ایران نیز در انواع مختلفی با جنس های متنوعی تولید می شود. جنس آنها از نخ های مختلف مثل ابریشم و الیاف پلی استر بافته شده که با بهترین ترکیب همراه می باشد.

تولید روفرشی به بهترین شکل ممکن انجام می شود در این بافت طرح های سنتی و مدرنی دیده می شود که هر دو مشتریان خاص خود را دارد می باشد. سایزهای مختلف همچون ۱۲، ۹ و ۶ یا ۳ متری را شامل می شود که مستطیل شکل است. هر کدام از این روفرشی ها دور تا دور آن را با کش دوخته اند تا به خوبی بر روی فرش دوام بیاورد و نیازی نباشد که به طور دائم آن را درشت کنیم.

این روفرشی را در داخل ماشین نیز می توان شست بدون آنکه پرز دهی داشته باشد یا رنگ آن تغیر کند. جنس آن به گونه ای می باشد که بتوان به راحتی آبی که داخل آن است را خالی شود و زود خشک کی شود. لکه بری سریعی از روی این روفرشی انجام می شود. زیبایی عالی دارد و می توان انواع فرش و موکت کهنه را در زیر این روفرشی مخفی نمود و در هنگامی که مهمان ویژه دارید بیشترین کاربرد را دارد.

قیمت روفرشی کشدار ترک ۹ متری

قیمت روفرشی کشدار ترک ۹ متری به طور قطع قیمت روفرشی کشدار از نمونه های ساده دیگری که در بازار وجود دارد گرانتر است زیرا در تولید این محصول روش جدیدی به کار رفته و کارایی بهتری خواهد داشت. با توجه به اینکه در چه سایزی بافته شده باشد، با چه الیافی بافته شده باشد قیمت متفاوتی خواهد داشت و همچنین قیمت مواد اولیه و .. در قیمت گذاری نقش مهمی دارد.

قیمت این نوع روفرشی ارزانتر خواهد بود اگر شما آن را بی واسطه بخرید. اگر با حذف دلالان با خود تولید کننده در ارتباط باشید می توانید این روفرشی را با قیمت ارزانتر از همه جا بخرید. برای خرید در تعداد بالا و قیمت ارزانتر می توانید به صورت آنلاین اقدام کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *