روفرشی همانگونه که از نام آن پیداست، یک پارچه ضخیم است که آن را بر روی فرش پهن کرده و به این صورت مانع از آسیب دیدن فرش در اثر رفت و آمد و تابش نور خورشید می شوند. مجموعه راد فرش به عنوان یکی از معتبرترین شرکت های توزیع انواع روفرشی ترک کشدار همدان به فعالیت مشغول بوده و تمام تلاش خود را بر این قرار داده ایم تا نمونه های با کیفیت و زیبای این محصول را در اختیار مشتریان خویش قرار دهیم.

شرکت توزیع روفرشی ترک کشدار همدان

مهمترین مشخصه روفرشی ترک کشدار

مهمترین مشخصه روفرشی ترک کشدار روفرشی علاوه بر اینکه دارای ضخامت بسیار خوبی بوده و می تواند به عنوان بهترین محافظت از فرش های دستباف و ماشینی عمل نماید، در عین حال دارای نقش و نگارهای بسیار زیبایی نیز می باشد و شما می توانید بر مبنای رنگ هایی که در دکوراسیون خود به کار برده اید، طرح و رنگ روفرشی خود را انتخاب نموده و سپس آن را خریداری کنید.
یکی از بهترین محصولاتی که این روزها در بازارهای جهانی به فروش می رسد و طرفداران بسیار زیادی نیز پیدا کرده است، روفرشی ترک کشدار است.

در این قسمت به برخی از مهمترین مشخصه های روفرشی ترک کشدار اشاره می کنیم:

  • اصلی ترین ویژگی این محصول دارا بودن کش های پهن دور تا دور آن است؛ زیرا بسیاری از افرادی که از روفرشی استفاده می کردند با این مشکل که روفرشی آنها با حرکت پا لیز می خورد و جا به جا می شود مواجه بودند و دوخت کش های محکم و پهن دور تا دور آنها به کلی این مشکل را از بین برد.
  • روفرشی ترک کشدار با استفاده از مواد اولیه بسیار عالی و با کیفیت تهیه شده است و با گذر زمان در ساختار آن آسیبی به وجود نمی آید.
  • طرح ها و نقش های به کار رفته در آن بسیار زیبا و منحصر به فرد می باشند.

صادرات انواع روفرشی ترک کشدار همدان

صادرات انواع روفرشی ترک کشدار همدان سالهای بسیار زیادی است که شاهد تولید روفرشی در انواع و اقسام اندازه ها و رنگ ها می باشیم؛ در واقع می توان گفت از زمانی که فرش ها به عنوان یک کالای گرانقیمت برای پوشش دادن به کف اتاق ها مطرح شدند، افراد در فکر محافظت از فرش در برابر انواع عوامل آسیب رسان مانند رفت و آمد مکرر، نور خورشید و ریخت غذا و مایعات بر روی آن شدند.

به همین سبب شرکت های بسیار زیادی در زمینه تولید روفرشی اقدام به فعالیت نمودند و محصولات خود را در بازارهای داخلی کشورمان ارائه دادند؛ حتی این روزها مشاهده می کنیم که صادرات انواع روفرشی ترک کشدار همدان به سایر کشورهای جهان نیز انجام می شود و این محصول در سراسر جهان با استقبال فراوانی از سوی مشتریان روبرو شده است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *