روفرشی ضخیم عمده پارچه ای ضخیم می باشد که روی فرش گسترانده می شود تا فرش را از تابش نور خورشید و ایجاد لک و آلودگی محفوظ بدارد. در کشور عزیزمان ایران، یزد مرکز و مهد تولید روفرشی با قدمتی بیش از نیم قرن می باشد. امروزه روفرشی ها در طرح ها و نقش ها و جنس های مختلف و متنوعی تولید می شوند و برای بافت آنها از ماشین های صنعتی بافندگی استفاده می گردد. با توجه به کاربردی بودن آن، خریداران و مشتریان زیادی به صورت خرد و عمده روفرشی ضخیم را از مراکز و واحدهای تولیدی در که در این زمینه فعالیت می کنند سفارش می دهند.

سفارش روفرشی ضخیم به صورت عمده

مزیت های استفاده از روفرشی

مزیت های استفاده از روفرشی استفاده از روفرشی با توجه به نوع آن بسیار حائز اهمیت می باشد از جمله مواردی که می توان به آن اشاره کرد به شرح ذیل می باشد:

 1. تمیز ماندن خانه به خصوص که توجه به این نکته برای همه ی خانم ها بسیار حائز اهمیت می باشد.
 2. جلوگیری از فرسایش فرش
 3. جلوگیری از تابش مستقیم نور خورشید روی فرش
 4. در صورتی که فرش کثیف یا دارای پارگی باشد می توان از روفرشی جهت پنهان نمودن ایرادات فرش استفاده نمود.
 5. یک زیرانداز سبک و قابل حمل جهت مسافرت و یا استفاده در بیرون از منزل
 6. تنوع در رنگ و جنس و طرح که می تواند زیبایی را به منازل شما هدیه دهد.
 7. جلوگیری از کثیف شدن فرش به خصوص توسط بچه های کوچک
 8. در صورت استفاده از نمونه های مدرن آن به جای فرش، پایین بودن هزینه ی آن در مقایسه با قیمت فرش
 9. دارای رنگ ثابت می باشد و پس از شست و شو تغییر رنگ ندارد.
 10. شستشوی راحت و آسان
 11. استفاده از روفرشی برای کسانی که نسبت به پرز قالی حساسیت دارند بسیار مناسب می باشد.

با توجه به اینکه امروزه روفرشی های مدرن که در طرح ها و رنگهای زیبایی طراحی و تولید می شوند، از نوع مخمل و ابریشمی آن می توان به عنوان فرش جهت کاهش هزینه استفاده نمود.

پخش روفرشی ضخیم به صورت عمده

پخش روفرشی ضخیم به صورت عمده با توجه به اینکه بیشتر خانواده های ایرانی حتما از روفرشی جهت محافظت از فرش های خود استفاده می نمایند بسیاری از مراکز و فروشگاه ها و نمایندگی های مجاز به پخش روفرشی ضخیم پرداخته و انواع مدل‌های مختلف و متنوع روفرشی را با رنگ‌بندی های زیبا و طرح های شکیل و چشم نواز در اختیار مشتریان خود قرار داده اند. بیشتر این روفرشی‌ ها از بهترین متریال‌ و مواد تولید شده اند و دارای استانداردهای لازم می‌باشند.

جهت سفارش روفرشی ضخیم با قیمت و کیفیت مناسب بهتر است به مراکز و فروشگاه هایی مراجعه شود که روفرشی های ضخیم را به صورت مستقیم عرضه می نمایند، و همچنین جهت رفاه حال مشتریان به صورت آنلاین به پخش و فروش آن می پردازند و مشتریان می توانند در هر ساعتی از شبانه روز اقدام به سفارش و خرید این محصول به صورت عمده و جزئی نمایند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *