یکی از مهمترین شیوه هایی که می توان توسط آن از فرش ها محافظت نموده و از آسیب دیدن و همچنین کثیف شدن آنها جلوگیری به عمل آورد، استفاده از پارچه ای ضخیم و در عین حال زیبا می باشد که ما امروزه آن را به نام روفرشی می شناسیم.
شما عزیزان می توانید برای سفارش و خرید روفرشی کشدار متری با شرکت بازرگانی ما همراه بوده و پس از مشاهده طرح های موجود در سایت، سفارش خود را ثبت کرده و آن را در اسرع وقت دریافت نمایید.

سفارش خرید روفرشی کشدار متری

طرح جدید انواع روفرشی کشدار

طرح جدید انواع روفرشی کشدار به طور کلی روفرشی های کشداری که در کارخانجات کشورمان تولید می شوند دارای طرح های کلاسیک و مدرن می باشند که هر کدام از آنها جذابیت و زیبایی خاص خود را دارند و توجه مشتریان را به خود اختصاص داده اند و هر شخصی می تواند بر مبنای سایر اجزای دکوراسیون منزل خود یکی از این طرح ها را انتخاب کرده و توسط آن جلوه ای بی نظیر برای فضای داخلی خانه خود به وجود آورند.

مدل کلاسیک این روفرشی دارای طرح های محبوبی می باشند که از جمله آن می توان به طرح خشتی، ترنج و افشانه اشاره نمود که معمولاً با الیاف مخمل تولید می شوند.
طرح های مدرن این روفرشی ها نیز با استفاده از الیاف درخشان و زیبای ابریشم تولید شده و بر روی آن طرح ها و نقش های کاملاً جدید و مدرن مشاهده می شود؛ یکی از انواع محبوب این طرح ها، روفرشی های سه بعدی می باشد.
نقوش به کار رفته در این روفرشی به سبب دارا بودن حالت سه بعدی بسیار مورد توجه قرار گرفته است و به خصوص کودکان و نوجوانان دوست دارند که فرش های اتاق آنها با استفاده از این محصول پوشانده شود.

صادرات انواع روفرشی کشدار متری

صادرات انواع روفرشی کشدار متری به سبب اینکه فرش یکی از مهمترین کف پوش هایی است که در کشورمان به روش ها سنتی و صنعتی تولید می شود، بنابراین می توان گفت تولید روفرشی هایی که برای محافظت از فرش طراحی شده اند نیز به همان نسبت رونق دارد.
این روفرشی ها با استفاده از بهترین مواد اولیه تولید شده اند و از دوام و استحکام بالایی برخوردار می باشند و توسط شرکت های صادرات انواع روفرشی در بازارهای جهانی نیز ارائه می شوند.

این محصول دارای انواع و اقسام مختلفی می باشد که روفرشی کشدار متری یکی از انواع محبوب آن می باشد، زیرا دور تا دور آن کش پهنی وجود دارد که می توان توسط آن روفرشی را به خوبی بر روی فرش ها فیکس و محکم نمود و به این صورت از حرکت و جمع شدن آن در اثر رفت و آمد مکرر جلوگیری به عمل آورد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *