نحوه سایز زدن فرش برای مطابقت با سایز روفرشی کشدار

یکی از چالش‌ های اساسی در فرآیند خرید روفرشی کشدار، اندازه‌ گیری دقیق فرش است تا بتواند به درستی با روفرشی مورد نظر مطابقت داشته باشد. اگر اندازه فرش به درستی تعیین نشود، ممکن است در نهایت نتوانید یک ظاهر هماهنگ و زیبا را در دکوراسیون فضای خود ایجاد کنید.

حتی اندازه اشتباه باعث می شود که شما نتوانید از روفرشی خود استفاده کنید پس نحوه سایز زدن فرش برای مطابقت با سایز روفرشی کشدار از اهمیت بالایی برخوردار است.

در ادامه، به شما توضیح خواهیم داد که چگونه می‌ توانید به شکلی دقیق و کامل فرش خود را اندازه‌ گیری کنید تا با روفرشی کشدار مطابقت داشته باشد.

 

نحوه سایز زدن فرش برای مطابقت با سایز روفرشی کشدار

از آنجایی که اگر سایز فرش با روفرشی مطابقت نداشته باشد مشکلاتی از قبیل: کاور نشدن فرش، جمع شدن آن، بی استفاده بودن روفرشی و غیره برای شما ایجاد خواهد شد پس مهم است با نحوه سایز زدن فرش برای مطابقت با سایز روفرشی کشدار آشنا باشید. 

اولین قدم استفاده از یک ابزار مناسب برای این کار می باشد که متر فلزی به علت محکم بودن و جمع نشدن بهترین گزینه می باشد.

در مرحله بعدی اندازه گیری عرض فرش بوده که کار بسیار راحتی می باشد و شما به آسانی می توانید آن را اندازه گیری کنید.

اما مهم ترین قسمت اندازه گیری طول فرش است که در این قسمت شما نباید ریشه های فرش را در نظر بگیرید بلکه باید از قسمت سفت فرش این کار را انجام دهید تا اندازه گیری دقیق باشد.

حال شاید با خود بگویید چند سانتی متر کوچک و بزرگ بودن فرش هیچ مشکلی ایجاد نخواهد کرد اما حتی سه سانتی متر بزرگ‌ تر بودن آن باعث می شود تا روفرشی دچار کشیدگی شده و‌ گوشه های فرش بلند شود و اگر اندازه از این حد بیشتر باشد اصلا روفرشی قابل استفاده نمی باشد.

نکات انتخاب روفرشی کشدار

نکات انتخاب روفرشی کشدار

برای اینکه بتوان بهترین انتخاب را برای خرید روفرشی کشدار داشت در ادامه به نکاتی که در زمینه راهنمای خرید روفرشی کشدار است اشاره کرده ایم:

  1. جنس و کیفیت: انتخاب جنس و کیفیت مناسب روفرشی کشدار بسیار اهمیت دارد. بررسی کنید که روفرشی انتخابی شامل مواد با کیفیت و مقاوم باشد تا بتوانید از آن برای مدت طولانی استفاده کنید.
  2. طرح و رنگبندی: مطابقت طرح و رنگبندی روفرشی با سبک و دکوراسیون فضای شما بسیار مهم است. انتخاب روفرشی با طرح و رنگی که با دیگر عناصر فضا هماهنگی داشته باشد، به ظاهری هماهنگ و زیبا کمک می‌ کند.
  3. اندازه: اندازه روفرشی به متناسب بودن با ابعاد فضا و همچنین اندازه فرش مورد نظر شما بستگی دارد. به دقت اندازه ها را مشخص کنید تا دچار مشکل نشوید.

با رعایت این نکات، شما می‌ توانید روفرشی کشداری را که بهترین مطابقت را با سلیقه و نیازهای شما داشته باشد، انتخاب کنید.

 

قیمت روفرشی کشدار سال 1403

تنوع در روفرشی های کشدار باعث شده تا این محصول دارای قیمت های بسیار متفاوتی باشد و علاوه بر این مورد اینکه شما چه جنسی، سایز، برند و چه تعدادی را برای خرید انتخاب می نمایید در قیمت تاثیر گذار است.

قطعا کیفیت های بالاتر دارای قیمت های بیشتر هستند پس همه چیز بستگی به میزان بودجه شما دارد.

شما می توانید با ارتباط با کادر فروش رادفرش از قیمت های دقیق روز بر اساس مدل مورد نظرتان اطلاع پیدا کنید.

از کجا روفرشی کشدار بخریم؟

از کجا روفرشی کشدار بخریم؟

اگر شما به دنبال تنوع بالا در طرح و رنگ برای خرید روفرشی کشدار هستید، به شما پیشنهاد می دهیم مجموعه رادفرش را انتخاب نمایید چون ما در مجموعه خود دارای تنوع بالایی از روفرشی های کشدار هستیم.

قبل از انتخاب و خرید حتما به نحوه سایز زدن فرش برای مطابقت با سایز روفرشی کشدار دقت کنید تا بتوانید سایز مناسب را انتخاب کرده و به مشکل نخورید.

مجموعه ما در خدمت شما مشتریان عزیز می باشد تا بالاترین کیفیت و بهترین قیمت را تجربه نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *