روفرشی کشدار بهتره یا ساده؟

روفرشی کشدار بهتره یا ساده، تفاوت روفرشی کشدار و ساده در چیست؟ این ها از پرتکرار ترین سوالاتی هستند که افراد به هنگام خرید روفرشی می پرسند. در واقع، تفاوت اصلی روفرشی کشدار و ساده در طرح و نقش و مجهز به کش بودن روفرشی کشدار است. اما از لحاظ مزایا و کاربرد، تفاوت های بسیاری باهم دارند که باید از آنها مطلع شوید و سپس اقدام به خرید نمایید. در این محتوا از راد فرش می خواهیم در خصوص روفرشی کشدار، مزایای آن و تفاوت کلی آن با روفرشی ساده را برای شما بازگو کنیم و شما را در داشتن خریدی موفق، راهنمای نماییم. پس همراه ما باشید.

آشنایی کلی با مزایا و معایب روفرشی کشدار

آشنایی کلی با مزایا و معایب روفرشی کشدار

روفرشی کشدار، کاور فرش است که دارای چند کش در قسمت های گوشه ای خود می باشد و این کش ها از زیر فرش عبور کرده و مانع از جمع شدگی روفرشی می شوند. شما باید قبل از خرید با تمام مزایا و معایب روفرشی کشدار آشنا شوید و بعد اقدام به خرید نمایید. در ادامه به طور مفصل به بررسی معایب و مزایای روفرشی کشدار خواهیم پرداخت.

بررسی مزایای روفرشی کشدار

مزایای روفرشی کشدار به ترتیب زیر است.

  • همانطور که گفته شد، روفرشی کشدار با فیکس شدن و چسبیدن به فرش، به طور کامل فرش را کاور کرده و از آن در برابر کثیف شدن و خراب شدن محافظت می کند.
  • این روفرشی از تنوع سیار بالایی در طرح و نقش برخوردار است و طرح هایی همچون خود فرش را دارد و ظاهر بسیار آراسته و جذابی را به خانه می بخشد.
  • به راحتی قابل شست و شو می باشد و در برابر رطوبت و مواد شیمیایی نیز مقاوم است. همچنین از شست و شوی مدام فرش نیز جلوگیری می کند.
  • به راحتی قابل نصب بوده و دچار جمع شدگی و شلخته دیده شدن خانه نمی شود.

معایب روفرشی کشدار چیست؟

روفرشی کشدار مزایای بسیاری دارد اما مانند هر محصول دیگری از معایبی هم برخوردار است. البته این معایب بسیار ناچیز هستند و اختلالی در خرید آن به وجود نمی آورند. به طور کلی، روفرشی از پارچه و الیاف ضعیف تری تولید شده و مقاومت فرش را ندارد. به همین دلیل ممکن است دچار پارگی و یا سوختگی شود. همچنین، امکان دارد که دارای الیاف حساسیت زایی باشد و موج ایجاد آلرژی در کودکان شود.

روفرشی کشدار بهتره یا ساده؟

روفرشی کشدار بهتره یا ساده؟

در پاسخ به سوال روفرشی کشدار بهتره یا ساده؟” باید ابتدا به تفاوت روفرشی کشدار و ساده بپردازیم. برخی از این تفاوت به ها را در ادامه خواهید خواند.

  • روفرشی کشدار دارای کش می باشد و به خوبی فرش را کاور می کند. اما روفرشی ساده همچون روکش بر روی فرش قرار می گیرد.
  • روفرشی کشدار با وجود کش های خود، جمع نمی شود و ظاهر خانه را آراسته نشان می دهد. اما روفرشی ساده سریعا دچار جمع شدگی می شود و ظاهری شلخته به خانه می بخشد.
  • روفرشی کشدار مانع از کثیف شدن فرش می شود. اما روفرشی ساده این چنین نیست._ طرح و نقش روفرشی کشدار بسیار متنوع و مدرن بوده و همچون فرش می باشد. اما روفرشی ساده طرح و رنگ محدودی دارد که با دکوراسیون خانه ها نیز هماهنگ نمی باشد.

با این بررسی به این نتیجه میرسیم که ارزش خرید روفرشی کشدار بالاتر بوده و کارآمد تر از روفرشی ساده می باشد.

راهنمای خرید عمده روفرشی کشدار

در این مقاله به بررسی موضوع “روفرشی کشدار بهتره یا ساده؟” پرداختیم و چند نکات مهم انتخاب روفرشی را برای شما عزیزان بازگو کردیم. حال می خواهیم تا مرکزی معتبر جهت خرید عمده روفرشی کشدار را به شما معرفی نماییم تا با خیالی آسوده، روفرشی کشدار را به صورت عمده با کیفیتی عالی و قیمتی مناسب تهیه کنید. مرکز راد فرش، بهترین مرکز فروش عمده روفرشی و پادری فرش بوده و موفقیت های بسیاری را در این زمینه کسب نموده است. شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *