روفرشی دوشانل جدید

روفرشی ها ابزاری هستند که برای محافظت از فرش طراحی و تولید می شوند، آن ها دارای انواع متفاوتی هستند و روفرشی دوشانل جدید یکی از نمونه های درجه یک و برتر می باشد که در اندازه های کوچک و بزرگ تولید می شود.

از طریق فضای مجازی می توان کلیه انواع این محصولات را مورد بررسی قرار داده و خرید خود را انجام داد.

روفرشی دوشانل جدید

خرید روفرشی دوشانل جدید

خرید روفرشی دو شانل با توجه به پارامتر های مختلفی انجام می‌ شود، مهمترین پارامتر در خرید این محصولات کیفیت آن ها است. هر چه کیفیت این محصول بیشتر باشد، عرضه و تقاضا نیز برای آن ها بیشتر می‌ شود.

کیفیت مهمترین عاملی که سبب خرید بیشتر این کالا ها می گردد، از دیگر گزینه‌ های مهم ابعاد آن ها می باشد محصولاتی که در ابعاد بزرگ و کوچک ارائه می شوند، هر کدام برای محیط به‌ خصوصی طراحی و تولید می شوند.

انواع روفرشی های دوشانل در اندازه های ۴ متری، ۶ متری، ۹ متری و ۱۲ متری در بازار ارائه می شوند، هر طرح و نقشی با توجه به طرح فرش ها انتخاب می شود، همچنین تنوع رنگی آن ها نیز یکی از مهمترین نکته ها بوده که باید همواره مد نظر قرار گیرد، خرید این محصولات با توجه به رنگ دکوراسیون منزل صورت می گیرد.

روش های خرید نیز وجود دارند که با کمک آن ها می توان اجناس را با کیفیت بالایی تهیه کرد یکی از بهترین روش ها برای خرید این کالا ها فضای مجازی استـ در روش واسطه های بازار حذف شده اند و ارتباط مستقیمی بین تولید کننده و مصرف کننده به وجود می آید و هدف کلی راحتی و رضایت مصرف کننده می باشد.

روفرشی دوشانل تبریز

روفرشی دو شانل تبریز یکی از روفرشی های بی نظیر بوده که دارای نرمی و لطافت بسیار زیادی است، در تولید این محصولات از نخ های پرزدار شانل و مخمل استفاده می شود، نخ پرزدار شانل یکی از نخ هایی است که با مخمل مورد استفاده قرار می‌ گیرد و از پنبه تولید می شود.

آن ها دارای پرز هایی هستند که بسیار براق می باشند و می توان برای تولید این محصولات از دیگر نخ های آکریلیک، الفیین، رازیون نیز استفاده کرد.

روفرشی ها دارای تنوع طرح و رنگ بالایی هستند و هر کسی می‌ تواند با سلیقه شخصی خود، طرح و رنگ مورد نظرش را خریداری کند، آن ها دارای بافت های ظریفی هستند و با طرح های سنتی و مدرن در بازار به فروش می‌ رسند.

تنوع رنگ روفرشی ها باعث شده که هر کسی با توجه به رنگ فرش خود بتواند خریدش را انجام دهد، توجه به رنگ فرش ها برای روفرشی ها امروزه بسیار مدنظر بوده و افراد ترجیح می‌ دهند خریدی که انجام می دهند از جنبه های مختلف مورد بررسی قرار گیرد.

در بافت روفرشی های شانل به جز نخ های ابریشم از انواع نخ های دیگر و معمولی نیز استفاده می‌ شود این محصولات ضخامت متفاوتی دارند و ضخامت روفرشی یکی از گزینه‌ های مناسب است روفرشی های دونفره مخمل را روفرشی های دو شانل می نامند و دارای ضخامت بیشتری هستند، آن ها همچنین از وزن بالاتری برخوردار هستند.

قیمت روفرشی دو شانل با توجه به نخ مورد استفاده در آن ها نسبت به سایر انواع کمی گران تر می باشند، چرا که الیاف اصلی استفاده شده در آن ها با قیمت بیشتری تهیه می شود.

خرید روفرشی دوشانل جدید

روفرشی دوشانل بزرگ

روفرشی دو شانل بزرگ در سایز های ۱۲ متری عرضه می‌ شود، این محصولات از کیفیت بالایی برخوردار هستند و برای عوض کردن ظاهر فرش های ۱۲ متری مناسب هستند. افرادی که توانایی خرید فرش های نو را ندارند.

می توانند فرش های کهنه را با استفاده از این روفرشی ها مورد پوشش قرار دهند و دیگر نیازی به خرید فرش نو ندارند، همچنین افرادی که خرید فرش های نو را انجام داده اند و تمایلی به کثیف شدن آن ها ندارند، با استفاده از این روفرشی ها از فرش های خود مراقبت می کنند.

سایز بزرگ این محصولات برای محیط های بزرگ تر مانند هال و پذیرایی مناسب بوده و در این محیط ها از آن ها استفاده می شود، کالا ها دارای تنوع سایز هستند و هر شخص با توجه به سایز مورد نظرش می تواند خریدخود را انجام دهد، هر چه سایز این کالا ها بیشتر باشد، معمولاً قیمت آن ها نیز بیشتر است، چرا که مواد اولیه که در تولید آن ها به کار رفته است، با هزینه‌ های بیشتری تامین می شود.

روفرشی دوشانل کشدار

انواع روفرشی های کشدار جدیدترین نوع روفرشی ها می باشند که استفاده می شوند، روفرشی ها به صورت کشدار عرضه می شوند و دور تا دور آن ها دارای کش می باشد، وجود کش ها از جمع شدن روفرشی بر روی فرش ها جلوگیری می کند و باعث به وجود آوردن ظاهری زیبا و آراسته تر می شوند.

دیگر انواع روفرشی ها پس از راه رفتن بر روی آن ها جمع می شوند و اصلاً زیبا نیستند، اما روفرشی های کشدار بر روی فرش ها کاملاً پهن می‌ شوند و در استفاده طولانی مدت خراب نمی شوند، روفرشی ها برای پوشش دادن قسمتی از فرش که در مقابل نور خورشید و یا حرارت بخاری و دیگر قسمت ها قرار می گیرند محافظت می کنند.

روفرشی ها همچنین برای افرادی که دارای بچه کوچک هستند مناسب می باشد و آن ها از ظاهر فرش ها مراقبت می کنند و از کثیف شدن آن ها جلوگیری به عمل می‌ آید کسانی که در خانه نیز کار های هنری و سنتی انجام می دهند و از این رو فرشی ها استفاده می کنند، آن ها با پهن کردن فرش ها در هنگام کار باعث می شود که آلودگی به سطح فرش ها نرسد.

هنگام خرید روفرشی ها دقت کنید که سایز فرش ها و روفرشی ها با همدیگر هماهنگ باشد، چرا که این روفرشی ها هم سایز با فرش ها بوده و در چهار طرف خود کش دارند که این کش ها باید در زیر فرش قرار بگیرد و در نتیجه توجه به سایز آن ها هنگام خرید بسیار حائز اهمیت می باشد، خرید آن ها با قیمت های متفاوتی همراه بوده و این خرید از طریق سایت های اینترنتی در کمترین بازه زمانی انجام شده و بسیار مقرون‌ به‌ صرفه است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *