مرجع خرید روفرشی عمده در نظر دارد که به دلیل کیفیت بسیار فراوان روفرشی این محصول را به صورت گسترده به بازار عرضه نماید تا مصرف کنندگان این محصول بتوانند به راحتی به آن دسترسی داشته باشند.

روفرشی نیز از نمونه محصولاتی است که به دلیل اینکه خامه آن ابریشم است به عنوان فرش های گرانبها مورد توجه افراد خاصی قرار گرفته است که این فرش ها بسیار براق و جذاب است و از رنگ های بسیار زیبایی در آن استفاده شده است.

خرید مستقیم روفرشی طرح دار عمده

خصوصیات قابل توجه روفرشی طرح دار

خصوصیات قابل توجه روفرشی طرح دار انواع مدلهای روفرشی ایرانی که یکی از بهترین ها به شمار می آید دارای انواع مختلف می باشد که متناسب با هر سلیقه و هر مکانی مورد استفاده قرار می گیرد.

یکی از مدلهای روفرشی ایرانی روفرشی ابریشم می باشد که به دلیل اینکه این های افشن بسیار گرانبهاست و از ابریشم به وجود می‌آید یکی از گرانبهاترین رو فرشی های ایران به شمار می‌آید که در بیشتر سالن های اجتماعات و منازل لاکچری و لوکس از این فرش ها استفاده می شود.

همچنین روفری را به عنوان تابلو نیز برای دیوار استفاده می نمایند که اغلب دارای ابعاد یک و نیم تا ۲ متر می باشد نوع دیگر قالی دستباف که خامه آن با پشم می‌باشد.

روفرشی طرح دار که از پشم حیوانات به صورت نخ تشکیل شده و سپس از آن برای بافتن فرش استفاده می‌نمایند و اغلب رنگ های آن طبیعی می‌باشد و عشایر های کشور ما این نوع را ابداع نموده اند.

رو فرشی اغلب دارای طرحهای مختلف که طرحهای آن ذهنی می باشد به وجود می‌آید و تار و پود آن بسیار درشت است نوع دیگر فرش روستایی می باشد.

که از دارای طرح های مختلفی است و سومین نوع آن فرش شهری است که دارای طرح های ریز و نظم خاصی است.

فرش ها دارای اندازه های مختلفی می باشد که برای مکانهای مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند.

پخش انواع روفرشی طرح دار عمده

پخش انواع روفرشی طرح دار عمده فروشندگان پخش روفرشی در نظر دارند که این محصول را به صورت فراوان و گسترده به دلیل خواص بالای پشم که برای انواع استخوان درد ها و روماتیسم ها مفید است در سراسر کشور به صورت گسترده در اختیار مصرف‌کنندگان قرار دهند.

روفرشی طرح دار دارای طبع گرم می باشد و سردی استخوان ها جلوگیری می نماید و افراد برای اینکه به پوکی استخوان و روماتیسم دچار نشوند خیلی از این فرش استقبال نموده اند.

قیمت این رو فرشی طرح دار ها نسبت به سایر فرش ها بسیار مناسب تر است و دارای دوام و مقاومت بسیار بالایی می باشد قیمت مناسب این کالا باعث شده است که افراد زیادی از این نوع فرش خریداری نمایند.

شما میتوانید برای خرید این محصول به صورت حضوری به مراکز فروش فرش مراجعه نمایید می توانیم آن را به صورت آنلاین از سایت های معتبر سفارش داده و خریداری کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *