اگر بخواهیم به یکی از زیباترین و خاص ترین انواع روفرشی اشاره کنیم، می توان روفرشی مخمل ترک را نام برد که از هر لحاظ با نیاز مخاطبان امروزی مطابقت داشته و در کانون توجه و نگاه های زیادی قرار گرفته است. بی شک منازلی که از این روفرشی بهره مند می باشند، زیبایی بیشتری داشته و می توانند از آن به عنوان نوعی فرش راحت هم استفاده نمایند. خبر خوب اینکه اکنون یک امکان خوب برای خرید روفرشی مخمل ترک میسر گشته و می توانید روفرشی های اصل را سفارش دهید.

خرید عمده روفرشی مخمل ترک

اطلاعاتی درباره طرح روفرشی مخمل

اطلاعاتی درباره طرح روفرشی مخمل یکی از محصولاتی که برای مراقبت از فرش به میدان آمده و روی آن پهن و گسترده می گردد، روفرشی است که البته از آن مصارف دیگری را هم به عمل آورده و برای استفاده در پیک نیک هم به سراغ روفرشی می روند؛ چرا که می توان به راحتی آن را روی زمین پهن کرد و چند ساعتی را در دامان طبیعت گذراند.

در معرفی یکی از متمایزترین و مرغوب ترین انواع روفرشی می توان روفرشی مخمل را نام برد که در ادامه اطلاعاتی را درباره طرح آن ارائه خواهیم داد، در این خصوص باید اعلام داشت تولیدکنندگان از دو طرح کلی جهت اجرا در این محصول بهره برده اند که یکی طرح سنتی بوده و دیگری طرح مدرنی است که در روفرشی مخمل به چشم می خورد.

طرح های سنتی برگرفته از الگوهای اصیل ایرانی مثل طرح اسلیمی، طرح شانل، طرح بته جقه و طرح گل های ریز بوده و طرح های مدرن نیز اشاره به طرح های رنگین کمانی، طرح هندسی، طرح های ذهنی و نمونه هایی از این قبیل داشته و از روی الگوهای امروزی الهام گرفته شده اند.

همچنین دسته بندی دیگری را هم می توان در خصوص طرح روفرشی مخمل انجام داد که آن اشاره به طرح های ریزنقش و درشتی داشته که روی این روفرشی اعمال شده و طرح های ریزنقش اشاره به تراکم و کیفیت بیشتر این محصول داشته و طرح های درشت نیز بیانگر تراکم کمترر روفرشی مخمل خواهند بود.

صادرات انواع روفرشی مخمل ترک

صادرات انواع روفرشی مخمل ترک از میان انواع روفرشی، نوعی که بیشترین میزان صادرات را به خود اختصاص داده و از مرزهای فروش داخلی گذر کرده، روفرشی مخمل ترک می باشد که در حال حاضر انواع مختلفی از آن در ابعاد و شکل های گوناگون در معرض صادرات عمده قرار گرفته اند.

لازم است بگوییم عاملی که بیش از همه در صادرات انواع روفرشی مخمل ترک دخیل بوده و آن را در کانون نگاه همه خریداران قرار داده، ویژگی های مثبتی است که در این روفرشی وجود دارند، مانند:

  • یکی از مشخصه های ممتاز این روفرشی که آن را تبدیل به یک محصول مناسب برای استفاده گردانده، لطافت و نرمی بسیاری است که از آن احساس می شود.
  • کیفیت این روفرشی به نسبت روفرشی های دیگر خیلی بیشتر بوده و این بخاطر بافت مخملی و ضخیم این محصول می باشد.
  • روفرشی مخمل مقاومت بسیاری را از خود نشان داده و از ثبات رنگ بالا بهره برده است.
  • یکی از دیگر از ویژگی های قابل توجه روفرشی مخمل این است که به هیچ وجه روی فرش جابجا نشده و از ایستایی مناسب برخوردار می باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *