روفرشی کشدار کودک

روفرشی کشدار اتاق کودک از جدیدترین انواع روفرشی های تولید شده می باشد، و با توجه به مزایای فراوانی که دارد امروزه طرفداران بسیاری پیدا کرده است.

روفرشی کشدار اتاق کودک در کارخانه های تولید روفرشی با کیفیت بسیار بالایی با استفاده از الیاف نانو در حال تولید می باشد، که این روفرشی ها ضد لک هم می باشند.

خرید روفرشی کشدار اتاق کودک

روفرشی کشدار اتاق

افراد برای افزایش جلوه در منزل خود اغلب از فرش های دستباف نفیس و ماشینی گران قیمت استفاده می کنند، که هزینه زیادی بر آن ها تحمیل می‌شود. به همین جهت برای افزایش طول عمر آن ها از پارچه ای به عنوان روفرشی بر روی آن استفاده می شود،تا فرش کثیف و یا پاره نشود.

با توجه به افزایش روز افزون قیمت فرش استفاده از انواع روفرشی بسیار گسترش پیدا کرده است، به خصوص در اتاق کودک که امکان کثیف شدن فرش بیشتر است. در ابتدا روفرشی به صورت تکه پارچه هایی که کمی ضخیم بوده و دارای طرح و رنگ ساده بودند تولید می شدند و با حرکت روی آن جمع می شدند.

ولی امروزه با تولید روفرشی های کشدار استفاده از آن بسیار راحت تر شده است زیرا روفروش، روی فرش ثابت باقی می‌ماند و جلوه بسیار زیبایی نیز دارد، که با توجه به طرح و نقشی که دارد در انواع مختلف کاربرد های متنوعی نیز دارد، مانند: طرح فانتزی و کارتونی برای اتاق کودک و طرح های کلاسیک برای سالن پذیرایی استفاده می شود.

روفرشی اتاق کودک با استفاده از طرح ها و رنگ های جذاب و کارتونی بافته شده و لطافت و نرمی بسیاری نیز دارد، که کودکان در هنگام بازی روی آن حس راحتی و آسایش داشته و آسیبی به کودک وارد نخواهد شد. علاوه بر این در صورت کثیفی به راحتی شسته و تمیز می شوند.

روفرشی کشدار اتاق کودک امروزه بیشتر از جنس الیاف نانو تولید می شود، که لک پذیری آن بسیار کم است و شست و شوی آن نیز بسیار راحت و آسان است.

از دیگر مزایای روفرشی های نانو، ضد حساسیت بودن آن می باشد و بدون کوچکترین پرز و مو تولید می شوند، بنابراین ایجاد حساسیت برای کودک نمی‌کند. این روفرشی ها وزن کمی داشته و جابجایی آنها بسیار راحت است و چون از الیاف نانو تولید می شوند، طول عمر و استحکام بیشتر این روفروشی ها نسبت به روفرشی های معمولی دارند. استفاده از الیاف نانو در تولید روفرشی به خصوص در اتاق کودک به دلیل کیفیت بسیار بالای آن و اجرای طرح و رنگ های بسیار عالی گسترش زیادی پیدا کرده است.

تولید کنندگان روفرشی در انواع و اقسام و رنگ ها و طرح ها و نقش های گوناگون در کشور، در حال تولید روفرشی های نانو می باشد و با توجه به سلیقه مشتری صورت می گیرد. روفرشی کشدار از جدیدترین انواع روفرشی می باشد، که بسیار شیک و همان طرح فرش های گران قیمت می باشد، که در نتیجه طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است.

امروز روفرشی از پارچه های ضخیمی تولید می شود، که ضد لک بوده و از فرش مقابل نور خورشید و یا ساییده شدن و ریشه ها و غیر محافظت می کند. علاوه بر این روفرشی، یک زیرانداز ساده و سبک و قابل حمل می باشد که در سفر بسیار کاربرد دارد. شما می توانید طرح روفرشی خود را طوری انتخاب کنید که با دکوراسیون منزل شما هارمونی داشته باشد. روفرشی های کشدار علاوه بر مزایای روفرشی های قبلی به راحتی می‌توان روی آن جاروبرقی کشید و روفرشی در جمع نمی شود.

روفرشی کشدار اتاق

روفرشی کشدار کودک

روفرشی کشدار کودک نسبت به روفرشی های معمولی قیمت بالاتری دارد ولی با توجه به کیفیت و مزایای فراوانی که دارند طرفداران بسیار زیادی دارد.

انواع روفروشی شامل : روفرشی کلاسیک، روفرشی مدرن، مخملی، روفرشی مدرن ابریشمی و کشدار می باشد. روفرشی کلاسیک: طرح و نقشه آن به صورت سنتی و کلاسیکی که در فرش های دستباف وجود دارند، به کار رفته مانند: خشتی و ترنج و غیره که ضخامت بسیار کمی نیز دارد. روفروشی مدرن: دارای ظاهر مخملی بوده و لوکس و شیک به نظر می رسد.

روفرشی مدرن ابریشمی : که در بافت آن از ابریشم مصنوعی و همان پلی استر استفاده شده است و بسیار ظریف و درخشان می باشد، که علاوه بر حفاظت از فرش جلوه بسیار زیبایی به منزل شما می‌دهد و استفاده از این رو فرشی برای افرادی که دارای حساسیت به پرز فرش می باشند، بسیار مناسب است.

روفرشی مخمل : که بافت آن ضخیم و محکم است و برای محافظت فرش در مقابل نور خورشید و کثیفی کاربرد دارد، این روفرشی ضخامت بیشتری نسبت به مدل های ابریشمی و کلاسیک دارد و از نخ معمولی و مخملی بافته شده است و عمر بیشتری نسبت به بقیه دارد. روکش روفرشی کشدار: که جدیدترین نوع روفرشی می باشد، که به آن کش دوخته شده تا بر روی فرش ثابت بماند و در اثر راه رفتن و دویدن و بازی کودکان جمع نمی شود، که بهترین انتخاب برای افرادی که کودک در منزل دارند، می باشد.

از مزایای این روفرشی این است که به راحتی می‌توان روی آن جارو برقی کشید، زیرا ثابت است و حرکت نمی کند و طرح و نقش آن را با توجه به دکوراسیون منزل خود انتخاب می کنید، ولی با توجه به ضخامت بسیار پایینی که دارد نسبت به روفرشی های دیگر عمر کمتری دارد. ابعاد استاندارد روفرشی شامل: سه متری، شش متری ، نه متری و دوازده متری که بزرگترین آن می باشد. علاوه بر ایران کشورهای همسایه مانند: ترکیه، پاکستان، ترکمنستان و غیره هم از روفرشی استفاده می کنند.

بیشترین تولید روفرشی در شهر یزد می باشد که علاوه بر تولید داخلی صادرات به کشورهای همسایه نیز دارد. روفرشی های کشدار نسبت به معمولی ها قیمت بالاتری دارند، ولی مزایای فراوانی که نسبت به روفرشی معمولی دارند از جمله :موجب افزایش طول عمر فرش می‌شوند، چون کامل فرش را احاطه کرده و مانع از پارگی و سوراخ شدن آن می‌شود.

همچنین ایمنی بهتری نسبت به روفرشی های معمولی دارند، چون ثابت می ماند و مانع ایجاد برآمدگی در سطح فرش شده و باعث زمین خوردن افراد نمی شود وکاهش هزینه های تعویض فرش و یا شست و شوی فرش نیز می‌شود و با توجه به طرح های بسیار زیبا کلاسیک و سنتی، جلوه بسیار زیبایی به سالن شما می دهد. شست و شو و تمیز کردن روفرشی های کشدار بسیار آسان و راحت می باشد و از همه مهمتر راحتی و مزایای استفاده از آن در اتاق کودک می باشد.

روفرشی کشدار کودک

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *