در گذشته روفرشی ها بسیار ساده و با طرح های قدیمی بودند و جنس آن ها از پارچه ی کتان بود که بسیار ضخیم بودند ولی امروزه روفرشی های مدرن ترک به بازار آمده است که حتی به جای تعویض فرش ها از روفرشی استفاده می کنند خرید روفرشی مدرن ترک از فرش فروشی ها بسیار راحت است‌ که هنگام خرید توجه به اندازه ی فرش خود، کشدار بودن روفرشی و ضخامت آن، مرغوبیت و اصل ترک بودن فروفرشی بسیار مهم است.

خرید روفرشی مدرن ترک

نکات مهم در تهیه روفرشی مدرن

نکات مهم در تهیه روفرشی مدرن روفرشی برای جلوگیری از کثیف شدن فرش و عمر طولانی فرش تولید شده است و مخصوص خانه هایی است که کودک خردسال دارند و یا رفت و آمد آن جا زیاد است.

برخی از خانم ها به دلیل اینکه نمی خواهند دکور منزلشان به هم بخورد یا جلوه ی زشتی به اتاق یا نشیمنشان بدهند از روفرشی استفاده نمی کنند ولی با تولید روفرشی مدرن دیگر این نگرانی خانم ها از بین رفته است

چون روفرشی مدرن خیلی شیک و زیبا هستند و طرح هایی که دارند که با طرح های فرش آنچنان فرقی ندارد و حتی می توانند شبیه به طرح و رنگ فرششان روفرشی مدرن خریداری کنند.

طرح های زیبای روفرشی مدرن یک طرف قضیه است و مدل های جالب آن بیشتر باعث جلب توجه خانم ها شده است که در تهیه این روفرشی ها باید مد نظر باشد.

در زمان خرید روفرشی انتخاب کنید که طرح مدرن باشد و رنگ و طرح آن با دکوراسیون خانه شما ست شود رنگ خیلی روشنی انتخاب نکنید که زود کثیف شود و در انتخاب جنس می توانید نوع ابریشم یا مخمل انتخاب کنید تا احساس راحتی داشته باشد.

مهم ترین نکته هنگام تهیه روفرشی توجه به سر خوردن آن و جمع نشدن آن است که جلوه ی بسیار بدی به خانه ها می دهد و بیشتر افراد به همین دلیل از استفاده کردن روفرشی منصرف می شوند ولی رله چاره ی آن با روفرشی های مدرن حل شده و آن این است که روفرشی مدرن کشدار هستند و این روفرشی ها دور تا دور فرش وصل می شوند و دیگر تکان نمی خورند و ثابت می مانند.

فروش روفرشی مدرن ترک

فروش روفرشی مدرن ترک امروزه شستن فرش نسبت به قدیم سخت تر شده چون خیلی از خانه ها حیاط ندارند یا بخاطر مشغله ی شغلی فرصت شستن دستی فرش را ندارد و مراکز قالی شویی با هزینه های زیادی که دارند مردم تمایل به زود به زود شستن فرش ندارند و ترجیح می دهند روفرشی استفاده کنند

به همین دلیل روفرشی ها نیز طبق مد پیش می روند و طرح های جدیدی به بازار عرضه می کنند و از فروش بالایی برخوردار هستند. یک روش خوب برای بالا بردن فروش روفرشی مدرن عرضه ی روفرشی مدرن ترک است چون این روفرشی ها در جنس های ابریشم، ابریشم فومدار، مخمل، راشل و حوله ای که برجستگی نیز دارد هستند و مقاومت بالا در عین حال نازک هستند و دور کشدار و قابل شستشوی آسان هستند که امکان خرید برای همه ی سلیقه خانم ها است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *