روفرشی جدید ترک پارچه های ضخیمی (مانند فرش) که برای محافظت در برابر آفتاب و فرسودگی یا جلوگیری از بروز نقص فرش روی فرش اتاق پهن شده اند. این محصول با طرح و نقش فرش دستباف طراحی شده است. یکی از مهمترین دغدغه های فکری زنان در خانه محافظت از فرش در برابر عوامل مختلف بوده است.

خرید روفرشی جدید ترک متری

با مشخصات روفرشی جدید ترک آشنا شوید

با مشخصات روفرشی جدید ترک آشنا شوید یکی از مهمترین ویژگی های این محصولات شستشوی آنها بسیار آسان است و گاهی می توان با استفاده از ماشین لباسشویی این کار را انجام داد. این محصولات مقاوم در برابر لکه هستند، بدین معنی که به گونه ای طراحی شده اند که هیچ لکه ای را جذب نمی کنند و اگر لکه ای روی آنها ایجاد شود، به راحتی از بین می رود.

یکی دیگر از ویژگی های خاص این محصولات این است که دارای چنین طرحی است که چشم ها را خیره می کند و توانایی افزایش تعداد مشتری و کاهش امکان تغییر حصیر را دارد که بارزترین آن ویژگی ای است که در مزیت آن این است که روی حصیر باقی بماند و از حصیر روی حصیر ناامید نشود که توجه مشتریان را به این محصولات جلب کرده است.

نکته قابل توجه این است که قیمت فرشهای کراکل به اندازه آنها بستگی دارد و مارکهای آن بسیار متنوع است و توصیه می شود هنگام خرید از مارک های معتبر استفاده کنید.

توزیع کننده روفرشی جدید ترک

توزیع کننده روفرشی جدید ترک بافت و تولید فرش، این محصول علاوه بر اینکه در طرح ها و الگوهای مختلف ساخته می شود، در اندازه های مختلف نیز بافته و تولید می شود. 12 متر ، 9 متر ، 6 متر و3 متر. صادرات و فروش فرش های 12 متری بیشترین صادرات فرش است.رو فرشی های دوازده متری یکی از اندازه های بزرگ رو فرش هایی است که با قیمت بالاتری تولید و به فروش می رسد.

دوازده متری عمدتا به بازارهای کشورهای همسایه مانند عراق ، پاکستان ، افغانستان ، ترکمنستان و قزاقستان صادر می شود ، اما عراق بیشترین صادرات را دارد. توزیع روفرشی ترک در بازار داخلی و خارجی از رونق خوبی برخوردار است و بازرگانان بسیاری در زمینه واردات و صادرات در آن فعالیت می‌کنند و فروش آن به صورت گسترده‌ای در داخل ایران و خارج از مرزهای ایران انجام می دهند.

اگر شما خریدار این محصول با بالاترین کیفیت هستید می توانید برای خرید روفرشی جدید از مرکز اقدام نمایید زیرا که خرید از مراکز تولید آن مزایای زیادی برای شما خواهد داشت که مهمترین مزیت آن قیمت ارزان‌تر از بازار در کنار کیفیت بالا را می‌توان بیان کرد. هر چه مراکز ارتباط نزدیک تری با تولید کنندگان داشته باشند طبعا می توانند از اعتبار بیشتری نیز برخوردار باشند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *