روفرشی همانگونه که از نام آن پیداست، یک پارچه بسیار ضخیم است که بر روی فرش کشیده می شود و آن را از قرار گرفتن در معرض آسیب های مختلف در امان نگه می دارد. خوشبختانه در کشورمان ایران و شهرهایی مانند یزد و اصفهان، مراکز معتبر تولید کننده روفرشی به فعالیت مشغول می باشند و نمونه های بسیار جذاب و دیدنی از این محصولات را در اختیار مشتریان خویش قرار می دهند که یکی از بهترین نمونه های این محصولات، روفرشی ابریشم می باشد.

تولید کننده بهترین روفرشی ابریشم

بهترین نوع روفرشی ابریشم کدام است؟

بهترین نوع روفرشی ابریشم کدام است؟ کسانی که به تمیزی فرش های منزل خود اهمیت زیادی می دهند و دوست دارند آن را از قرار گرفتن در معرض تابش نور خورشید، رفت و آمد مکرر و یا ریخت و پاش کودکان در امان نگه دارند، از روفرشی استفاده می نمایند؛ به خصوص کسانی که منزل خود را با قالی های دستباف و اصیل ایرانی فرش نموده اند، بیش از پیش نیاز به استفاده از روفرشی دارند.
در بازار کشورمان می توان انواع و اقسام مختلفی از این محصول را مشاهده نمود که روفرشی ابریشم یکی از بهترین و پرطرفدارترین نوع آنها به شمار می رود.

بهترین نوع روفرشی ابریشم با استفاده از الیاف ابریشم مصنوعی و بسیار محکم و بادوام بافته شده است و دارای درخشش، نرمی و لطافت بسیار زیادی می باشد و به سبب اینکه بر روی آن طرح ها و نقش های بسیار زیبا و جذابی وجود دارد، می تواند برای دکوراسیون منزل شما شکوه و جلوه دیگری به وجود آورد.

فروش مستقیم روفرشی ابریشم

فروش مستقیم روفرشی ابریشم این روزها در تمامی شهرهای کشورمان ایران، فروش روفرشی ابریشم رونق بسیار زیادی دارد و این محصول مورد توجه بسیاری از افراد با سلیقه قرار گرفته است. یکی از نکته های جالب توجهی که در مورد این روفرشی وجود دارد این است که طرح ها و نقش های به کار رفته در آن شباهت بسیار زیادی با فرش اصیل ایرانی داشته و رنگ های آن نیز بسیار جذاب و دلنشین هستند و در برخی از موارد استفاده از آنها، حتی بیشتر از فرش می تواند در زیبایی و جذابیت دکوراسیون نقش آفرینی نماید.

نوع سنتی این روفرشی ها دارای طرح هایی نظیر ترنج، اسلیمی و لچک می باشد و برای کسانی که دکوراسیون منزل خود را به سبک سنتی طراحی کرده اند، انتخابی بسیار عالی و موثر می باشد. البته در این میان باید به این نکته نیز اشاره کنیم که به تازگی شرکت های تولید کننده انواع روفرشی، نوع مدرن آن را نیز که با سبک و رنگ دکوراسیون مدرن و روز دنیا هماهنگی دارد طراحی کرده و برای مشتریان خویش ارائه نموده اند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *