برای محافظت و نگهداری صحیح از فرش ها در برابر عوامل احتمالی مانند کرد و غبار و ریختن آب و مایعات بر روی آنها بهتر است از روفرشی هایی استفاده کنید که ضخامت بالا، با کیفیت و با دوام باشند و از نفوذ این گونه مایعات به فرش ها جلوگیری نمایند. استقبال مصرف کنندگان ازاین کالا باعث شده تا تولید انبوه روفرشی پارچه ای در بازار ها توسط تولید کنندکان افزایش زیادی پیدا کند و در نتیجه نیاز بازار ها بهتر تامین گردد.

تولید انبوه روفرشی پارچه ای

عوامل موثر بر کیفیت روفرشی پارچه ای

عوامل موثر بر کیفیت روفرشی پارچه ای عوامل متعددی وجود دارد که به صورت مستقیم بر کیفیت روفرشی پارچه ای تاثیر می گذارد که برخی از این عوامل بسیار حائز اهمیت هستند. از این عوامل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • مواد مصرفی و جنس پارچه.
  • نحوه تولید آن.
  • مراقبت از روفرشی
  • شستشوی آنها

عوامل بسیاری وجود دارد اما هر چه کیفیت نخ های موجود برای تهیه این روفرشی ها بالا تر باشد مسلما محصول نهایی هم کیفیت بالایی خواهد داشت. نحوه تولید این پارچه های مخصوص روفرشی اگر طبق اصول و استاندارد ها طی شود مسلما کیفیت آن را افزایش خواهد داد.

ضخامت بالا کمک می کند تا مایعات پس از نفوذ به سرعت به فرش نرسد و در خود روفرشی باقی بماند و این می تواند بهترین راه محافظت از فرش ها باشد. بدانید که استفاده از شوینده مخصوص این روفرشی ها و شستن آنها با دست کمک می کند تا رنگ و تار و پود آنها آسیب نبیند و کیفیت روفرشی ها تا مدت ها حفظ شود.

صادرات کلی روفرشی پارچه ای

صادرات کلی روفرشی پارچه ای بالا بودن کیفیت روفرشی های ایرانی باعث شده تا هم هر روزه به تعداد مصرف کنندگان آنها افزوده شود و هم کشور های زیادی خواهان آنها گردند که این امر نی تواند زمینه صادرات آن به کشور های خواهان را فراهم کند. صادرات این کالا به صورت جینی و عمده انجام می شود که این امر دسترسی مصرف کنندگان را برای تهیه آنها در هر نقطه ای که هستند آسان تر می نماید.

شرکت های بازرگانی در زمینه تجارت و صادرات این گونه کالا ها نقش اساسی و مهمی را ایفا می کنند آنها همواره با ارسال بهترین و زیبا ترین روفرشی ها در سایز های مختلف به کشور های دیگر توانسته اند اعتبار زیادی را به دست بیاورند. صادرات این محصول باعث شده تا هم تولید کننده سود کلانی را به دست بیاورد و برای داشتن تولیدات انبوه نیروی کار خود را افزایش داده و ایجاد اشتغال کند و هم بازرگانی پیشرفت نماید و از همه مهمتر اقتصاد کشور دچار نوسانات شده و رونق پیدا کند.

این کارخانه با تولید روفرشی های زیبا و با کیفیت توانسته است برند خود را شهرتی جهانی ببخشد و زمینه صادرات روفرشی های خود را فراهم آورد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *