نوع خاصی از پارچه های ضخیم در بازار وجود دارد که جهت جلوگیری از تاثیر نور آفتاب یا ساییده شدن بر روی فرش پهن می شوند و در اصل نقش محافظت از فرش را ایفا می کنند. این نوع پارچه ها به اسم روفرشی معروف هستند که می ‌توانند از جنس های مختلفی تولید شده باشند. تولید انواع روفرشی مدرن توسط تولید کننده معتبر این محصول در کشور انجام می شود و خریداران می ‌توانند به صورت عمده از هر نقطه کشور نسبت به سفارش آن اقدام کنند.

تولید انبوه روفرشی مدرن

مراحل تولید روفرشی مدرن

مراحل تولید روفرشی مدرن برای تولید انواع مختلف روفرشی مدرن از دستگاه بافندگی راپیری استفاده می شود این دستگاه ها به سیستم ژاکارد مجهز است و نسبت به انواع دستگاه های واترجت و ایرجت همچنین ماشین ماکویی کیفیت بالاتری دارند.

برای تولید روفرشی مدرن مراحل مختلفی باید انجام شود که شامل چله پیچی، بافندگی، دور دوزی و در نهایت بسته بندی هستند.

در مرحله اول باید بوبین ها به نخ پنبه ای به قسمت چله پیچی وارد شده و پشت ماشین های بافندگی قرار گیرند بعد نخ تار بر روی غلطک پیچیده شوند تا آماده بافت گردند سپس بر اساس نوع طرح مورد استفاده باید نخ چله روی دستگاه پیاده شده و نخ های تار از بین میل میلک ها عبور کنند.

نخ های پول باید در محل مخصوص خود در دستگاه قرار گرفته و با قرار گرفتن بین تارها به تدریج طرح روفرشی ایجاد شود. در نهایت مرحله دور دوزی انجام می گیرد و محصول پس از کنترل بسته بندی شده به صورت تخته ای در پلاستیک قرار می ‌گیرند و آماده عرضه به بازار می شوند.

سفارش دهنده عمده روفرشی مدرن

سفارش دهنده عمده روفرشی مدرن روفرشی مدرن یکی از زیباترین انواع روفرشی ها است که توسط تولید کننده آن در طرح های مختلف به بازار ارائه شده است و به صورت عمده در اختیار خریداران قرار می گیرد. سفارش‌دهنده روفرشی مدرن این محصول را به صورت عمده می تواند با پایین ترین نرخ ممکن از تولید کننده آن درخواست کند.

سفارش دهنده روفرشی روش‌های مختلفی برای خرید این محصول در اختیار دارد از جمله آنها می ‌توان به اعلام سفارش از طریق همین سایت اشاره کرد.
این سایت که توسط تولید کننده برتر این روفرشی راه اندازی شده است می تواند همه اطلاعات مورد نیاز در مورد این محصول و انواع طرح ها و رنگ های آن را در بخش محصولات سایت در اختیار خریداران قرار دهد و خریدار می تواند به راحتی ثبت سفارش خود را انجام دهد.

همچنین سفارش دهنده می تواند از شماره تلفن و لینک شبکه های اجتماعی موجود در این سایت نیز که در صفحه اول آن قرار گرفته اند نیز استفاده کرده و از این طریق نسبت به استعلام قیمت و ثبت سفارش اقدام نمایند تا در کوتاه ترین زمان و با بهترین نوع بسته بندی روفرشی برای وی ارسال گردد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *