روفرشی ها زیر انداز های هستند که روی فرش پهن می کنند تا از کثیفی و لک گرفتن فرش ها جلوگیری شود و برای کسانی مفید است که بچه کوچک داشته باشند.این روفرشی ها در انواع مختلف وجود دارد. روفرشی مخمل طرح فرش در کارگاه های تولیدی به قیمت مقرون به صرفه توزیع می گردد و برای این توزیع از سایت های موجود در دنیای مجازی استفاده می کنند.این روفرشی ها در طرح فرش ها بافت می شوند.

توزیع کننده روفرشی مخمل طرح فرش

3 مورد از مزایای روفرشی مخمل

3 مورد از مزایای روفرشی مخمل روفرشی های مخمل دارای مزیت های زیادی هستند و یکی از آن ها این است که این روفرشی جذب آب بالایی دارد و مانند محافظ از فرش ها مواظبت می کنند.دوم اینکه این روفرشی ها در وزن های سبک و یابل حمل تولید می شوند و برای مسافرت و گردش مناسب هستند.مورد بعدی اینکه این روفرشی ها در طرح فرش تولید می شود و هر کسی می تواند طبق طرح و فرش خود این روفرشی را انتخاب کند و نظم دکوراسیون خانه به هم نخورد.

فروش روفرشی مخمل زیاد بوده و تقریبا همه مردم از این وسایل استفاده می کنند این روفرشی ها در سایز های مختلف تولید می گردند واندازه ۳ ، ۶ ، ۹ و۱۲ متری آن ها موجود می باشد و می توان آن را به اندازه فرش خود خریداری کرد.

این روفرشی ها محکم و با دوام می باشد و بخاطر نخ های ابریشمی مانند و مخمل آن هیچ‌گاه چروک نمی شود و نیازی به اتو کشیدن ندارد. همچنین می توان آن ها را با دست و یا ماشین لباسشویی مورد شستشو قرار داد.برای خرید و تهیه این روفرشی ها می توان از طریق سایت های اینترنتی اقدام کرد و آن را به قیمت درب کارخانه خریداری کرد و درب منزل تحویل گرفت.

مراکز فروش روفرشی مخمل طرح فرش

مراکز فروش روفرشی مخمل طرح فرش روفرشی طرح فرش را از نخ های مخمل بافت می زنند و تولید کنندگان پس از اتمام کار، محصول خود را در سایت های متفاوت معرفی می کنند و مصرف کنندگان می توانند سفارش خود را از طریق این سایت ها ثبت کرده و خریدی راحت را تجربه می کنند. خرید عمده این‌ محصول برای صاحبان مغازه های روفرشی فروشی می باشد و آن ها نقش واسطه بین تولید کننده و مصرف کننده را بر عهده دارند.

در خرید مستقیم این کالا از طریق سایت های اینترنتی، واسطه های این بازار حذف می شوند و کالا ها با قیمت درب کارخانه به فروش می رسند و هزینه ها کاهش می یابد. مراکز فروش اینترنتی بهترین مرکز فروش برای توزیع این روفرشی های مخمل طرح فرش هستند که در هزینه و زمان صرفه جویی می شود.و هدف کلی آن ها جلب رضایت مشتری ها می باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *