توزیع مستقیم روفرشی ۱۲ متری در بازار با کیفیت عالی و قیمت نازل و بسیار مناسب و در برخی موارد به قیمت کارخانه و تولیدی توانسته است باعث شود که استقبال بسیار خوبی در خانواده ها و خانم های ایرانی جهت خرید این محصولات ایجاد شود و توزیع این محصولات هر رور نسبت به ایام ماقبل خود از رونق و استبال بیشتری برخوردار گردد .

توزیع مستقیم روفرشی ۱۲ متری

روفرشی ۱۲ متری چه ابعادی دارد؟

روفرشی ۱۲ متری چه ابعادی دارد؟ توزیع روفرشی در ابعاد و کیفیت های مختلفی در بازار این گونه محصولات صورت می گیرد که بیشترین استقبال از رو فرشی های 12 متری که بیشتر نیز در ابعاد استاندارد سه متر در چهار متر می باشند صورت می گیرد که اندازه استاندارد فرش ماشینی 12 متری نیز می باشد البته در بازار رو فرشی های 12 متری با ابعاد دیگر نیز به مقدار کمی موجود می باشد که آن ها نیز دارای کاربرد های مخصوص به خود و استفاده های خود را نیز می باشند و البته در بازار نیز بیشتر از ابعاد استاندارد سه متر در چهار متر رو فرشی های 12 متری استقبال می شود و خانواده های ایرانی بیشتر از این رو فرشی ها استفاده می کنند.

رو فرشی ها رد متراژهای مختلفی چ.ن 4 متری و 6 متری و 9 متری علاوه بر 12 متری تولید و به بازار عرضه می شوند که هر کدام از آن ها دارای ابعاد استاندارد و قانونی مخصوص به خود را دارا می باشند که علاوه بر استفاده در خانه از بسیاری از آن ها در هنگام پیک نیک و طبیعت گردی و . . . نیز استفاده می شود و در واقع نسبت به مکان و موقعیت می تواند دارای کارکرد های متفاوتی شود که بسیاری از آن ها جالب و قالب توجه می باشد .

پخش کننده روفرشی ۱۲ متری

پخش کننده  روفرشی ۱۲ متری پخش کننده روفرشی 12 متری می تواند با ارائه محصولات مختلف و متنوع از برند های مختلف و ارائه و فروش و توزیع آن ها به صورت مستقیم می تواند باعث خرید بهتر و راحت تری برای خریداران این محصولات شده تا آن ها با خیالت راحت محصولات مورد نیاز خود را خریداری نمایند و این پخش کننده ها این رو فرشی ها را در انواع طرح ها و رنگ ها به بازار عرضه می کنند به گونه ای که می تواند همه انواع سلیقه ها را اقناع کنند و بتوانند همه سلیقه ها و فرهنگ ها را پوشش دهند و حتی بتوانند با عرضه محصولات مختلف حتی با توجه به سنین مختلف محصولاتی چون رو فرشی های تولید و طراحی شده برای کودکان و نوجوانان حتی بتوانند سلیقه های افراد با سنین مختلف را نیز پوشش دهند .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *