استفاده کردن از رو فرشی از زمان های قدیم در ایران کاربرد داشته است. معمولاً روفرشی را برای این تهیه می‌کردند تا فرش دچار کثیفی و آلودگی نشود. روفرشی ها را می توانستند راحت تر و آسانتر از فرش‌ها بشویند و تمیز کنند. روفرشی پشت کش دار از جمله روفرشی هایی است که دارای مزایای خاص خود هستند.در طرح های متنوع تولید و به وسیله فروشگاه های معتبر در سراسر کشور توزیع می‌شود.

توزیع مستقیم روفرشی پشت کش دار

مزیت های قابل توجه روفرشی ضد آب

مزیت های قابل توجه روفرشی ضد آب

روفرشی های پشت کش دار دارای طرح های متنوع و بسیار زیبا است که می توانید آنها را بر اساس سلیقه شخصی خود تهیه بفرمایید. این گونه روفرشی ها معمولاً از جنس ترک هستند و وارد بازار داخلی می شود.

روفرشی پشت کش دار دارای مزایای خاصی هستند. در پشت آنها کشی وجود دارد که باعث می‌شود تا بر روی فرش لیز نخورد و حالت چروک پیدا نکند و به آسانی بر روی فرش نصب شود.

اگر آب یا مایعات دیگر مانند شربت بر روی آن بریزد ،روفرشی ضد آب است و آب به آن نفوذ پیدا نمی‌کند و می‌توانید این رو فرشی را به راحتی تمیز کنید.

این کالا قابل شستشو است و به راحتی می توانید آن را با دست یا حتی در لباسشویی بشویید. به دلیل سبک بودن وزن آن ها قابل حمل و نقل هستند و باعث ناراحتی شما نخواهد شد.

این گونه روفرشی ها دارای طرح های ساده ،بچه گانه یا طرح هایی زیبا هستند که می توانید آن را بر روی فرش خود پهن کنید.به دلیل اینکه خرید‌فرش بسیار هزینه‌بر است، می توانید از این گونه روفرشی ها استفاده کنید تا به محیط خانه خود تنوع بدهید.

جنس و الیاف به کار برده شده در این گونه روفرشی ها بسیار نرم و لطیف است.استفاده کردن از این گونه روفرشی ها به خصوص برای افرادی که دارای کودکان خردسال هستند، توصیه می شود تا بتواند به راحتی آن را تمیز کنند.

 

بیشتر بخوانید: روفرشی پشت کش دار

 

روش های فروش روفرشی پشت کش دار

روش های فروش روفرشی پشت کش دار

فروش روفرشی پشت کش دار توسط فروشگاه های معتبر و قالی فروشی ها انجام می گیرد. اینگونه روفرشی ها بسیار باکیفیت هستند و می توانید آنها را در سایزهای مختلف ۶ ،۹ و ۱۲ متری تهیه کنید.

همچنین برای خرید این گونه روفرشی ها می توانید از طریق فروشگاه ها و سایت های اینترنتی معتبر اقدام به خرید کنید. در این روش شما می توانید بسیاری از مدل ها را به صورت یک جا ببینید و بر اساس سلیقه خود یکی را انتخاب کنید و آن را درب منزل تحویل بگیرید.

به دلیل اینکه در این روش واسطه ها حذف می شوند، شما می توانید با قیمت مناسب آنها را تهیه کنید. همچنین در این روش در وقت و هزینه شما صرفه جویی خواهد شد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *