روفرشی در واقع یک نوع روکشی است که جهت محافظت کردن از فرش های گران قیمت روی آن ها پهن می شود. برخی از رو فرشی ها، از جنس مخمل کشدار میباشند.

فروش عمده روفرشی مخمل کشدار ۶ متری، با شرایط خاص برای مشتریان به دو صورت اینترنتی و غیرحضوری امکان پذیر است، که برای اقشار مختلف مردم با طرحها و مدل های بسیار متفاوتی به شکل مستقیم و بدون واسطه عرضه می گردد و فرصت های ایده آلی را برای مصرف کنندگان عزیز فراهم می آورد، تا بتوانند محصول مورد نظر خود را از راه دور خریداری کنند

توزیع مستقیم روفرشی مخمل کشدار 6 متری

تاثیر جنس بر انتخاب روفرشی مخمل کشدار

تاثیر جنس بر انتخاب روفرشی مخمل کشدار

روفرشی نوعی فرش ضخیم است که برای محافظت فرش از گرد و خاک، آلودگی، نور شدید آفتاب، خوردگی بیش از حد و یا مواد غذایی ریخته شده بر روی فرش بکار میرود. این فرش ضخیم در رنگها، طرحها، و نقشهای بسیار متنوع و زیبایی یافت میشود که به نوبه ی خود، میتواند جلوه و زیبایی خاصی به محیط خانه ببخشد.

و یا میتوان روفرشی را نوعی پارچه ای ضخیم معرفی کرد که میزان درجه ضخامت آن برای محافظت قالی بکار برده میشود. جنس روفرشی مخمل مساله ای حائز اهمیت است چرا که هر قدر ضخامت روفرشی بیشتر باشد، بهتر به فرش چسبیده و همچنین دیرتر ساییده شده و بالطبع دیرتر خراب میشود.

البته ا‌گفته نماند که این محصول را میتوان با شامپو فرش و در دمای 40 درجه سانتی‌گراد شست. استفاده از آب خیلی داغ برای شستن روفرشی، مضر است چرا که به بافت آن آسیب می رساند. پس بهتر است جهت شستن روفرشی مخمل از آب ولرم استفاده کرد.

صادر کننده روفرشی مخمل کشدار ترک

صادر کننده روفرشی مخمل کشدار ترک

صادر کننده روفرشی مخمل کشدار ترک، یکی از مهم ترین صادر کنندگانی است که در زمینه ی صادرات و عرضه این محصول فعالیت زیادی داشته و از این رو، توانسته مشتریان زیادی را به سمت خود بکشاند، از جمله مواردی که باعث شده تا بر استقبال مشتریان روز به روز افزوده شود همین صادر کننده است چراکه با در نظر گرفتن تمامی نیازهای مشتریان توانسته آنها را بر طرف کند.

این نوع رو فرشی یکی از بهترین انواع و مرغوبترین رو فرشی ها است که توانسته مشتریان زیادی را به سوی خودش جلب کند. البته خوب است بدانید که تولید این محصول به شکل کاملا اصولی صورت میگیرد. به دلیل همین کیفیت خوب است که سالیانه توزیع روفرشی مخمل، و همچنین صادرات روفرشی کشدار، در سراسر کشور ایران و نیز کشورهای دیگر انجام میپذیرد.

و نکته اخر اینکه، از کیفیت بسیار بالای روفرشی مخمل کشدار، اینگونه متوجه میشویم که مواد اولیه آن از مخمل اصل است، چرا که تولید کنندگان این محصول با در اختیار داشتن مواد اولیه با کیفیت عالی و بالا، توانسته اند که یک رو فرشی مخمل کشدار اصل و طبیعی را تولید کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *