روفرشی دور کش دار از انواع روفرشی هایی است که برای استفاده بر روی قالی طراحی شده است. روفرشی پارچه ای با ضخامتی کمتر از فرش است که برای روی قالی و برخی موارد برای گردش و تفریح در خانواده ها مصرف میشود. خانم ها ، همواره با این دغدغه مواجه هستند که فرشهای زیبا و تمیز آنها به دلیل وجود بچه ها و یا رفت و آمد های منزل کثیف و کهنه نشود. در این زمینه استفاده از روفرشی بسیار گزینه مناسبی به نظر می رسد. روفرشی دور کشدار از انواع متفاوت روفرشی است که علاوه بر طرح و رنگ های زیبا با کش دوزی اطراف آن باعث ثابت ماندن بر روی فرش گشته و دیگر بر روی آن سر نمی خورد.

توزیع مستقیم روفرشی دور کش دار مخمل

نکات طلایی انتخاب روفرشی دور کش دار

نکات طلایی انتخاب روفرشی دور کش دار

روفرشی پارچه ای با ضخامتی کمتر از فرش است که بر روی فرش جهت کثیف نشدن و یا دیده نشدن عیب های فرش و یا کهنه نشدن فرش ها استفاده می شود. امروزه روفرشی با طرح ها و رنگ های متنوع و مناسب با انواع سلیقه ها تولید می شود.

فرش ها در منزل از مهم ترین و در چشم ترین انواع دکوراسیون منزل هستند که زیبایی آنها بیش از ۵۰ درصد زیبایی دکوراسیون منزل را در برمیگیرد. شستشوی مرتب فرش ها باعث کهنه شدن و خراب شدن تار و پود فرش با سرعت بالا می گردد بنابراین افراد ترجیح می دهند از پوشش به نام روفرشی بر روی فرش ها استفاده نمایند.

نکات مهمی که باید در هنگام خرید روفرشی ای به آنها دقت کرد شامل؛

  • زمان خرید باید به جنس روفرشی توجه کرد: جنس روفرشی ها اغلب از مخمل و ابریشم و گاهی پلی استر است که جنس پلی استر به راحتی شستشو می شود.قیمت روفرشی مخمل اغلب از انواع آن بالا تر است زیرا وزن این گونه روفرشی ها بیشتر است و به راحتی بر روی قالی سر نمی خورند.
  • روفرشی باید به راحتی قابل شستشو باشد:بهتر است روفرشی سبک باشد تا بتوان به راحتی آن را شست.
  • به رنگ و طرح آن توجه کنید: بهتر است در هنگام انتخاب روفرشی به هارمونی فضای منزل نیز توجه کنیم
  • به بافت رو فرشی باید توجه کرد:در هنگام خرید باید به عدم پاره بودن روفرشی و یا عدم زدگی توجه کرد
  • اندازه روفرشی و قیمت آن بسیار مهم است : اندازه روفرشی به خصوص اگر از نوع دور کشدار باشد و همچنین قیمت آن بسیار حائز اهمیت است.
  • روفرشی های دورو بسیار مناسب هستند زیرا می توان از دو طرف آن استفاده کرده و سپس به شستشوی آن پرداخت
  • روفرشی های کشدار به دلیل ثابت ماندن بسیار مورد توجه اند
  • روفرشی دور دوز به دلیل ریش ریش نشدن بسیار مناسب هستند
  • روفرشی های ضد لک که دیرترلک میگیرند بهترند

قیمت کارخانه ای روفرشی دور کش دار

قیمت کارخانه ای روفرشی دور کش دار

توزیع روفرشی کش دار از کانال های متفاوتی قابل انجام است . این کالا را می‌توان از فروشندگان مجاز به صورت حضوری و یا از تولید کننده اولیه و توزیع کنندگان این کالا و با حذف دست واسطه ها به صورت مجازی و اینترنتی تهیه نمود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *