روفرشی 6 متری مخمل در طرح ها و رنگ های متنوع امروزه توجه بسیاری از افراد را به خود جذب کرده است و با توجه به قیمت مناسب و طرحهای زیبایی که دارند می توان به راحتی آنها را با دکوراسیون منازل ست کرد. توزیع عمده روفرشی مخمل با قیمتی بسیار مناسب به صورت مستقیم و غیر مستقیم امکان پذیر است و در توزیع عمده آن رنگبندی ها و طرح های متنوعی موجود است که به راحتی می توان از هر مکانی آنها را خریداری کرد.

توزیع عمده روفرشی 6 متری مخمل

علت محبوبیت روفرشی 6 متری مخمل چیست؟

علت محبوبیت روفرشی 6 متری مخمل چیست؟ روفرشی مخمل نسبت به جنس های دیگر محبوبیت بیشتری دارد که این بخاطر ویژگی های خیلی خوب آن می باشد. روفرشی های مخمل به خوبی به سطح فرش می چسبند و دچار چروک شدگی نمی شوند به همین دلیل لازم نیست که دائما آنها را صاف کنیم.

به راحتی جارو می شوند و در صورت کثیف شدن به آسانی می توان آنها را با شستشو تمیز کرد و از دیگر ویژگی های این روفرشی ها این است که نسبت به مواد شوینده مقاوم هستند و هرگز رنگ پس نمی دهند و همچنان بعد از شستشو ظاهر زیبای خود را حفظ می کنند. روفرشی مخمل حالت و بافت خود را حفظ می کند برای همین همیشه بنظر می رسد که تازه خریداری شده اند.

روفرشی مخمل اصولا دارای طرح و نقوش فرشهای گران قیمت می باشند و همین عامل موجب می شود که افراد بجای خرید فرشهای گران قیمت از روفرشی استفاده کنند. روفرشی مخمل 6 متری دارای وزنی سبک است و به خوبی از ریشه های فرش مراقبت می کند و در کل عمر مفید فرش را افزایش می دهد و همچنین از کثیف شدن فرش جلوگیری می کند و شستشوی فوق العاده راحتی دارد و در مدت زمان کوتاهی خشک می شوند و بسیار نرم و لطیف می باشند.

عمده فروشی روفرشی 6 متری مخمل

عمده فروشی روفرشی 6 متری مخمل استفاده از روفرشی تقریبا در بین تمامی افراد وجود دارد چرا که علاوه بر محافظت از فرش و تغییر دکوراسیون منازل می توان در مسافرت ها هم از آن استفاده کرد. فروش روفرشی 6 متری از جنس مخمل از سوی عمده فروشی آن با قیمتی بسیار مناسب انجام می گیرد به همین دلیل بیشتر افراد ترجیح می دهند برای خرید مطمئن و با کیفیت با نرخ مناسب به عمده فروشی ها مراجعه کنند.

در عمده فروشی های روفرشی قیمت ها به صورت عمده در نظر گرفته می شود ولی اگر روفرشی را در تعداد عمده هم خریداری کنیم قطعا قیمت آنها کمتر هم خواهد شد. بازار فروش روفرشی بسیار پر رونق می باشد و در مواردی نیز مردم آن را جهت کادو به اقوام نیز خریداری می کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *