پارچه هایی هستند که روی فرش پهن می کنند تا فرش ها دیر تر کثیف شوند و به نحوی از فرش محافظت کند را روفرشی می گویند که دارای طرح های گوناگون و متنوعی با پارچه های متفاوتی هستند.روفرشی کشدار عمده را می توان از کارخانجات تولیدی تهیه کرد و صاحبان این کارخانه ها محصولات خود را در سایت های اینترنتی معرفی می کنند با جست و جو در اینترنت و بررسی سایت های معتبر می توانید با آنها آشنا شوید

تامین انواع روفرشی کشدار عمده

ویژگی بارز انواع روفرشی کشدار

ویژگی بارز انواع روفرشی کشدار روفرشی کشدار نوع جدیدی از روفرشی هاست که دور تا دور آن کش دارد و باعث می شود این روفرشی تا نشود و ظاهر زیبایی داشته باشد تولید انواع روفرشی انجام می شود و از این کارخانه ها روفرشی های زیبا و مخمل به بازار عرضه می شود که دوام و استحکام بالای دارد و همچنین به دلیل وجود نخ های زیبا و خوشرنگ ظاهر زیبایی به فرش می بخشد. طرح های قدیمی و جدید آن ها و همچنین نرمی و لطافتشان مردم را به خرید از آن ها تشویق می کند.

این روفرشی ها سبک هستند و وزن کمی دارند و برای مسافرت و پیک نیک مناسب هستند و می توان آن ها را به راحتی جابجا کرد.و قابل شستشو با دست و ماشین لباسشویی هستند. کیفیت آن ها به حدی است که با مواد شوینده رنگ پس نمی دهند و چروک نمی شود و نیازی به اتو کشیدن ندارند.

این روفرشی از ریشه های فرش نیز محافظت می کند و به راحتی می توان روی آن جارو برقی کشید.با خرید یک روفرشی کشدار و زیبا می توانید فرش های کهنه خود را نو جلوه دهید و دکور خانه را با هزینه کمتر عوض کنید و این کار از طریق سایت های اینترنتی انجام می شود.

۱ادرات انواع روفرشی کشدار عمده

۱ادرات انواع روفرشی کشدار عمده انواع روفرشی های مخمل و ابریشم وجود دارد که هر کدام به نوبه خود زیبایی خاصی به فرش می دهد.و ضخامت بالایی دارند و از مقاومت بالای نیز برخوردار هستند جدا از بخش کیفیت این روفرشی ها اندازه های محتلفی نیز دارند ودر اندازه های ۶، ۹ و ۱۲ متری تولید می شوندو برای صادرات آماده می گردندکه قیمت روفرشی بستگی به سایز و جنس آن دارد.

و هر کسی می تواند نسبت به سایز فرش خود،روفرشی مناسبی تهیه می کند. صادرات این روفرشی های کشدار به کشورهای دیگر نیز از طریق سایت های موجود در اینترنت انجام می شود و خریداران می توانند سفارش خرید عمده خود را از طریق اینترنت ثبت کنند و در بازه زمانی محدودی این خرید خود را درب منزل تحویل بگیرند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *