همانطور که می دانید روفرشی یک محصول مهم با قابلیت های ویژه ای می باشد که امروزه در بسیاری از منازل وجود دارد، این محصول نقش مهمی در پوشاندن فرش ها دارد تا از کثیف یا ساییده شدن فرش ها در مدت زمان طولانی جلوگیری کند، همین ویژگی سبب پر رونق شدن بازار فروش رو فرشی در انواع و اقسام مختلف در اندازه های متنوعی شده است که سایت ما نیز یکی از مراکز فروش روفرشی 3 بعدی در بهترین کیفیت با ویژگی های منحصر به فرد می باشد.

بازار فروش روفرشی 3 بعدی

بررسی مشخصات روفرشی 3 بعدی

بررسی مشخصات روفرشی 3 بعدی همانطور که می دانید فرش ها در مدت زمان طولانی که بر روی آن رفت و آمد می شود دچار ساییدگی شده و تخته می گردد برای همین منظور تهیه و تولید روفرشی توانسته است به این مشکل کمک کرده و فرش ها را تا طولانی مدت نو و زیبا نگه دارد، با توجه به اینکه اگر یک وسیله یا محصولی در برابر تابش نور مستقیم خورشید قرار بگیرد با مرور زمان رنگ آن تغییر کرده و سبب از بین رفتن آن می شود برای همین استفاده از روفرشی از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است و افراد زیادی از تولید آن استقبال کرده و این محصول را خریداری می کنند.
روفرشی در اندازه و کیفیت و همچنین سبک های تولیدی متنوعی می باشد که روفرشی 3 بعدی یکی از جدید ترین نمونه های تولید شده در این زمینه کاربردی می باشد و با رنگ بندی و طرح های زیبا و همچنین کیفیت و جنس برجسته خود نقش بسزایی در فروش فوق العاده و کثیف نشدن فرش ها دارد که در ادامه به شرح بیشتر ویژگی های این روفرشی می پردازیم.

ویژگی های روفرشی 3 بعدی:

  1. یکی از ویژگی های شاخص این روفرشی طرح زیبا و زینتی آن می باشد که با پهن شدن به منزل جلوه هدیه کرده و نمای زیبایی را ایجاد می کند.
  2. اندازه های مختلف در کیفیت منحصر به فرد این محصول نیز توانسته است در فروش این محصول کمک کند.
  3. طرح های متنوع بافته شده این روفرشی توانسته است قابلیت پهن شدن در هر مکانی را داشته باشد.
  4. دیگر ویژگی های عالی این محصول شست و شوی راحت و آسان آن می باشد که پس از شست و شو نیز کیفیت و رنگ اولیه را دارد.
  5. دارای جنس های با کیفیتی نظیر مخمل است که با توجه به الیاف بکار برده از قیمت های ویژه ای برخوردار است.
  6. دارای جنس نرم و لطیفی و سبکی است که در هنگام پهن شدن به طور کامل بر روی فرش قرار می گیرد.

قیمت عمده روفرشی 3 بعدی

قیمت عمده روفرشی 3 بعدی کیفیت و سبک تولیدی این روفرشی به ارزش و فروش این محصول کمک کرده و سبب شده است افراد زیادی از این طرح استقبال کرده و تقاضا برای تولید کنند، برای تهیه این محصول می توانید به مراکز فروش روفرشی مراجعه کرده و با دیدن رنگ و نقشه های مختلف این محصول روفرشی مدنظر و انتخابی خود را خرید نمایید.

برای آگاهی دقیق از قیمت روفرشی در جنس و کیفیت های متنوع این سبک تولیدی روفرشی می توانید با شماره زیر تماس گرفته و پس از انتخاب خرید خود را انجام داده و ثبت سفارش نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *