روفرشی کشدار نه متری وسیله ای پرکاربرد در منازل است که به دلیل داشتن جنس ضخیم و مقاوم دارای ماندگاری بالایی است و می توان از آن در طولانی مدت برای پوشاندن سطح فرش استفاده کرد.

بازار فروش روفرشی نه متری از نوع کشدار رونق خوبی دارد و فروش آن از طریق روشهای مستقیم و غیر مستقیم با قیمتی مناسب انجام می گیرد و البته این که فروش این نوع از روفرشی در کیفیت جنس عالی به صورت عمده و تکی امکان پذیر است.

بازار فروش روفرشی کشدار نه متری

کیفیت انواع روفرشی کشدار

کیفیت انواع روفرشی کشدار در حال حاضر تولید روفرشی در بسیاری از تولیدی های کشور در حال انجام است که برای دوخت این روفرشی ها از نخهای با کیفیتی استفاده می کنند و البته دوخت این روفرشی ها توسط دستگاه های بافنده مخصوصی انجام می گیرد به همین دلیل بافت آنها در تمامی قسمت ها یکنواخت می باشد و نظم خاصی در بین طرح های روی آنها دیده می شود.

انواع روفرشی کشدار از نظر نوع جنس ممکن است با هم تفاوت داشته باشند برای مثال این روفرشی ها در جنس های ابریشمی و مخملی و … موجود هستند و که هر کدام از این جنس ها دارای کیفیت خاصی می باشند.

هر چه نخ مورد استفاده برای تهیه روفرشی کیفیت بالاتری داشته باشد روفرشی تولید شده از آن نیز دارای نرمی و لطافت بیشتری خواهد بود که بر این اساس دیده می شود که انواع جنس مخمل این روفرشی ها دارای طرفداران بیشتری هستند زیرا تمامی خصوصیات آنها مورد پسند می باشد.

هر چه ضخامت روفرشی کشدار بیشتر باشد مسلما کیفیت آن هم بالاتر خواهد بود و ماندگاری بیشتری دارد البته روفرشی های با کیفیت همچنین دارای رنگ ثابتی می باشند و طرح های زیبایی دارند و افزون بر این نیز جنس آنها محکم و دوخت خیلی منظمی دارند و حاشیه آنها به گونه ای دوخته شده است که قالب شکلی روفرشی خیلی دقیق بنظر می رسد.

صادرات انواع روفرشی کشدار نه متری

صادرات انواع روفرشی کشدار نه متری روفرشی کشدار نه متری در رنگ بندی و طرح های متنوع تولید زیادی در کشور ما دارد به گونه ای که همیشه به میزان انبوه در بازار عرضه می شوند اما به خاطر این تولید فراوان همیشه صادرات انواع روفرشی کشدار نه متری به سراسر کشور انجام می گیرد.

خارج از صادرات داخلی در بیشتر موارد تعداد زیادی هم از آنها به خارج از کشور صادر می گردد که بخاطر کیفیت جنس و دوخت بسیار خوبی که دارند همیشه بازار صادرات آنها با تقاضای بالا روبرو است و این تقاضای زیاد دلیلی برای تولید بیشتر می باشد و همواره کیفیت جنس آنها را هم افزایش می دهند تا بازار پسندی آنها افزایش پیدا کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *