برخی از افراد به علت داشتن بچه کوچک برای نگه داری از فرش و جلوگیری از آسیب دیدن فرش و هم چنین تمیز ماندن و طول عمر آن، از روفرشی کشدار مخمل استفاده می کنند. روفرشی کشدار مخمل در طرح ها و رنگ های زیبا و خاص علاوه بر مراقبت از فرش های شما زیبایی خاصی نیز به خانه شما می بخشد‌. بازار فروش روفرشی کشدار مخمل بسیار پر رونق می باشد و به دلیل آپارتمانی شدن خانه ها طرفداران زیادی دارد.

بازار فروش روفرشی کشدار مخمل

نحوه تولید انواع روفرشی کشدار

نحوه تولید انواع روفرشی کشدار در سال های اخیر نسل جدید روفرشی به صورت کش دار تولید و به بازار عرضه می گردد. این مدل روفرشی ها نسلت به روفرشی های ساده قدیمی کاربردی تر می باشند و طرفداران بسیاری نیز دارند. نحوه تولید روفرشی کش دار به این گونه می باشد که در قسمت زیرین خود و در چهار طرف دارای یک لایه کش است که به فرش می چسبد و از لیز خوردن و جمع شدن آن جلوگیری می کند. از الیاف بسیار لطیف و مرغوب مانند الیاف طبیعی، الیاف مصنوعی، پنبه، کتان، نخ، ابریشم و غیره تولید می شود و از این رو بسیار نازک و لطیف تر هستند. برای تولید روفرشی کشدار چهر طرف روفرشی کش هایی مرغوب و قابلیت کشسانی مناسب تعبیه می کنند.

این محصول در سایزهای گوناگون و متناسب با انواع فرش تولید می گردد. از جنس های باکیفیت و قابل شست و شو و با دوام استفاده می کنند.

قیمت روفرشی کشدار داخلی به چندین عامل از جمله مرغوبیت و کیفیت کالا، تنوع طرح و رنگ و زیبایی کالا، نحوه خرید و دیگر عوامل بستگی دارد. قیمت روفرشی کشدار خارجی نیز به نوسانات ارز، هزینه های بالای واردات و گمرک، هزینه حمل و نقل، هزینه انبارداری، برند و مارک محصول و چندین عامل دیگر بستگی دارد.

قیمت روفرشی کشدار به صورت خرید عمده و مستقیم و بدون واسطه به مراتب پایین تر از قیمت خرید جزئی می باشد. قیمت روفرشی کشدار در خرید اینترنتی به دلیل رقابتی بودن مناسب تر و راحت تر از خرید حضوری و سخت می باشد.

فروش ویژه روفرشی کشدار مخمل

فروش ویژه روفرشی کشدار مخمل خانم های خانه دار معمولا به نظافت منزل از جمله تمیزی فرش ها بسیار اهمیت می دهند. فرش خانه هایی با فرزند کوچک و هم چنین خانه های پر رفت و آمد و کوچک بیشتر در معرض کثیفی قرار دارند و شست وشوی مداوم و مرتب فرش ها کار سختی می باشد و به بافت فرش آسیب می رساند، از این رو استفاده از روفرشی کشدار ارزان کار را راحت می کند. امروزه تولید انواع روفرشی در طرح ها و رنگ ها و مدل های مختلف و هم چنین در جنس های گوناگون بالا رفته و همه نوع سلیقه را پوشش می دهد.

معمولا قیمت روفرشی ها از ارزان شروع می شود تا گران و شما می توانید با توجه به سلیقه و متناسب با بودجه خود، یکی از انواع روفرشی کشدار را تهیه و استفاده نمایید. روفرشی کشدار ارزان دلیلی بر بی کیفیتی و نا مرغوب بودن کالا نیست بلکه ممکن است این ارزانی به نحوه خرید و تک شدن محصول و برخی مواقع حراج نیز باشد.

درخواست های متعدد و زیاد روفرشی کشدار باعث شده تا بازار این محصول یکی از فعال ترین بازارها شناخته شود. اما علت اصلی رونق بازار روفرشی کشدار شبیه بودن آن به فرش و هم چنین قیمت مناسب این محصول می باشد.

در این بین مراکزی در سطح کشور هستند که فروش ویژه روفرشی کشدار مخمل را با قیمت مناسب و بدون واسطه بر عهده دارند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *