امروزه بازار فروش روفرشی کشدار مخملی عمده در داخل و خارج از کشور بسیار پر رونق است چرا که از سطح کیفیت، تنوع طرح و نقش و قیمت بسیار عادلانه و منصفانه ای برخوردار بوده که تا حدود زیادی در جذب و کسب اعتماد و رضایت آنها بسیار موفق عمل نموده است.

البته فروش انواع روفرشی کشدار به صورت مستقیم انجام می گیرد تا با حذف واسطه ها و سود دلالی آنها و نیز کاهش قیمت آن علاوه بر افزایش تولید، بر میزان عرضه و تقاضای آن افزوده گردد.

بازار فروش روفرشی کشدار مخملی عمده

خصوصیات انواع روفرشی کشدار اصل

خصوصیات انواع روفرشی کشدار اصل

از خصوصیات و ویژگی های بارز و خارق العاده انواع روفرشی کشدار که قابل توجه و بسیار مهم تلقی می شوند می توان به مقدار ضخامت، طراحی فوق العاده زیبا و منحصر به فرد، کیفیت درجه یک، جنس های متنوع از جمله مخمل و ابریشم، رنگهای جذاب، ابعاد مختلف و حتی وزن های متفاوت و غیره اشاره کرد که هر کدام از انهاخود به دسته های متفاوتی تقسیم می شوند.

شایان ذکر است که این محصول در مبحث طراحی به طرح های اسلیمی، ترنج و مدرن تقسیم می شود که بنا به سلیقه و نیز فرهنگ های مختلف متقاضیان انتخاب می شوند و یا در بخش ضخامت به سه نوع نازک، ضخیم و متوسط دسته بندی می گردد و هم چنین از نظر جنس به جنس های نخ، پنبه، شانل، ابریشم و مخمل تقسیم می شوند.

البته کاربرد این نوع روفرشی با توجه به ابعاد آن که شامل یک و نیم متری، سه، شش، نه و دوازده متری می باشند متفاوت است که به دلیل خاصیت های دیگری مانند سبک وزن بودن، شستشوی راحت، حمل آسان و نیز عدم جمع شدگی و عمر بالا بسیار مورد توجه قرار می گیرد.

تولید عمده روفرشی کشدار مخملی

تولید عمده روفرشی کشدار مخملی در حال حاضر در کشور عزیزمان ایران به ویژه دو شهر مشهور یزد و اهواز انواع روفرشی من جمله روفرشی کشدار عمده تولید می گردد که از سطح کیفیت، تنوع طرح و رنگ و قیمت مطلوب و منصفانه ای برخوردار می باشد.

بدیهی و روشن است که تولید کنندگان این نوع روفرشی با مد نظر قرار دادن سلیقه افراد و نیز با توجه به نوع نیاز آنها را طراحی و در ابعاد متفاوت تولید می کنند که امروزه روفرشی هایی همانند: روفرشی های مخملی، دوشانل، ترک و مخملی بسیار متداول هستند که از بهترین مواد اولیه و هم چنین طرح های بسیار به روز و مدرن تولید و عرضه می شوند.

از آنجا که روفرشی های کشدار ایرانی توانسته اند با دیگر رقبای خارجی خود به رقابت سالم و تنگاتنگی بپردازد و کیفیت خود را در سطح جهانی بالا برد بازار های سراسر دنیا را تا حدودی به اختصار خود درآورده اند.

1 دیدگاه

  • من از سایتتون خرید کردم و بخاطر مشتری مداری و کیفیت خوب محصولاتتون مشتری سایتتون شدم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *