روفرشی کشدار اصفهان، یکی از سوغاتی های شهر اصفهان به شمار می رود که در طرح و رنگ های سنتی زیادی تولید شده است. روفرشی کشدار یکی از انواع روفرشی به شمار می رود که به علت کشدار بودن آن، مانع از حرکت بر روی فرش می شود و همین امر موجب جذب طرفداران زیادی به آن شده است. روفرشی نقش مهمی را در دکوراسیون منزل ایفا می کند که علاوه بر طرح و نقش زیبا مانع از رسیدن آلودگی به فرش می شود.

بازار فروش روفرشی کشدار اصفهان

طرح جدید انواع روفرشی کشدار

طرح جدید انواع روفرشی کشدار همان طور که می دانید، روفرشی یکی از مهم ترین عناصر دکوراسیون منزل هر فرد به شمار می رود که جنس نازک تری نسبت به فرش دارد به همین دلیل، اگر امکان عوض کردن فرش را ندارید می توانید از طرح های متنوع و زیبای روفرشی استفاده کنید.

روفرشی باعث افزایش طول عمر فرش و همچنین عمر نگهداری آن می شود.بنابراین، شما با استفاده از روفرشی می توانید عمر استفاده از فرش خود را طولانی تر کنید.

روفرشی به دلیل داشتن جنس نازک از فرش، امکان جابه جایی و حمل و نقل آسان تری دارد. به همین دلیل برای گردش و تفریح های خارج از شهر کاربرد بسیار زیادی دارد.

روفرشی یکی از انواع زیر انداز هایی است که استفاده از آن باعث تمیز نگه داشته شدن فرش و سالم باقی ماندن آن می شود بنابراین، طرفداران بسیار زیادی را در سراسر کشور به خود جذب کرده است.

تنوع طرح و رنگ و همچنین جنس روفرشی باعث ترغیب مشتریان به خرید آن می شود. همچنین کیفیت مواد بکار رفته در بافت روفرشی سبب افزایش جذب خریداران نیز می شود.

روفرشی در انواع اندازه ها مانند ۶متری، ۳متری،۱۲ متری و … تولید می شود که شما می توانید بر اساس نیاز ، سلیقه و نوع دکوراسیون منزل خود آن را انتخاب و خریداری نمایید.امروزه روفرشی در انواع طرح های مدرن و کلاسیک با رنگ های متفاوت تولید و به بازار عرضه می گردد

تولیدکننده روفرشی کشدار اصفهان

تولیدکننده روفرشی کشدار اصفهان تولید کننده روفرشی کشدار باید از باکیفیت ترین مواد در بافت روفرشی استفاده کند تا مشتریان رضایت کاملی از خرید خود داشته باشند. تولید روفرشی در صنایع نساجی زیادی در سراسر کشور انجام می شود که شما می توانید برای تهیه نیاز خود حضوری به این تولیدی ها مراجعه نمایید و یا اینکه آن را از فروشگاه های فرش و روفرشی تهیه نمایید. این تولید جزو مشاغلی با سود و درآمد زیاد است که بسیاری از مردم به آن روی آورده اند. در صورت عدم دسترسی به این فروشگاه ها شما می توانید از سایت های معتبر مانند سایت ما، از انواع طرح و رنگ روفرشی مورد نیاز خود دیدن فرمایید.

1 دیدگاه

  • طرح روفرشی کشدار اصفهان زیباست. جنسش هم قابل قبوله فقط عیبش اینه روش راه میریم جمع میشه یه گوشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *