روفرشی دور کش دار از محبوب ترین و پرفروش ترین مدل های روفرشی در بازار فروش می باشد که در سال های اخیر خرید این محصول در بازار فروش به صورت گسترده انجام می شود. در بازار فروش نمونه های مختلفی از این محصول با بهترین جنس و متریال ها در رنگ بندی های بسیار زیبا و جذاب، متناسب با سلیقه های مشتریان به فروش می رسد.

بازار فروش روفرشی دور کش دار

مزیت روفرشی دور کش دار چیست؟

مزیت روفرشی دور کش دار چیست؟ به پارچه ای که برای پوشاندن فرش و حفاظت از آن در برابر عوامل مختلف از جمله: لکه و کثیفی، نور خورشید و رنگ پریدگی و غیره استفاده می شود، روفرشی می گویند. امروزه روفرشی ها متناسب با متراژ های قالی از جمله: شش متری، 4 متری، 2 متری و غیره تولید و تهیه می شوند تا بتوان برای تمامی مکان ها و متناسب با متراژ فرش از آنها استفاده کرد.

استفاده از روفرشی تاثیر فراوانی در حفظ کیفیت فرش، دیر کثیف شدن آن، افزایش دوام و طول عمر آن و غیره دارد و همین دلایل باعث شده تا بسیاری از خانواده ها برای استفاده از این نوع روفرشی ها ترغیب شوند. از مهمترین معایب روفرشی ها، جمع شدن و نامرتب شدن هنگام قدم زدن و نشستن بر روی آنها می باشد که در سال های اخیر تولید کننده های این محصول این مشکل را برطرف کرده اند.

تولید کننده ها و طراحان این محصول به منظور استفاده آسان تر از این نوع روفرشی ها برای دور تا دور آن کش هایی قرار داده اند تا زمانی که روفرشی بر روی فرش پهن می شود این کش ها نیز در قسمت زیرین فرش قرار بگیرند و به یکدیگر متصل شوند که این امر مانع از جمع شده روفرشی می شود. مرتب بودن بیشتر منزل، عدم نیاز به مرتب بودن روفرشی پس از هر بار استفاده، زیبایی بیشتر خانه و غیره از مهمترین مزیت های روفرشی دور کش دار می باشد.

قیمت عمده روفرشی دور کش دار

قیمت عمده روفرشی دور کش دار قیمت روفرشی دور کش دار نسبت به سایر محصولات مشابه به دلیل طراحی منحصر بفرد و مزیت های فراوانی که دارد، کمی بیشتر می باشد. قیمت این محصول به روش های فروش آن نیز بسیار بستگی دارد. برای مثال قیمت عمده این نوع محصول در قیاس با سایر روش های خرید مناسب و منصفانه تر می باشد. در فروش روفرشی به روش عمده، تعداد زیادی از این نوع محصول در مدت زمان بسیار کوتاه توسط خریداران و مشتریان خریداری می شود که همین عامل باعث کاهش قیمت آن می شود.

نرخ عمده انواع روفرشی های کش دار به پارامترهای تاثیر گذار فراوانی از جمله: جنس و نوع متریال استفاده شده در تولید این محصول و نوسانات بازار نیز بستگی دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *