بازار خرید و فروش روفرشی 12 متری ارزان از رونق قابل قبولی برخوردار می باشد؛ همان گونه که از نام کالا تا حدودی مشخص است؛ از روفرشی برای پوشاندن فرش استفاده می کنند؛ این کار به منظور محافظت از فرش در برابر عوامل محیطی یا تغییر جلوه ظاهری قالی قدیمی انجام می گیرد؛ به طور خلاصه می توان روفرشی را نوعی پارچه ضخیم طرح و نقش دار تعریف نمود.

بازار خرید روفرشی 12 متری ارزان

5 ویژگی مهم روفرشی مدرن

5 ویژگی مهم روفرشی مدرن همان گونه که پیشتر اشاره شد؛ روفرشی، پارچه ای ضخیم است که بر اساس اندازه فرش های موجود در بازار با ابعاد مختلفی تولید می گردد؛ علاوه بر این روفرشی همانند فرش، تنوع بالایی از نظر طرح و رنگ دارد.

انواع روفرشی را می توان به دو دسته کلاسیک و مدرن تقسیم نمود. به طور کلی روفرشی های مدرن، دارای طرح های جدیدتر و خلاقانه تری می باشند؛ به عبارت دیگر ظاهر آنها با طرح های کلاسیک فرش که بیشتر شامل گل و بوته می باشند؛ متفاوت بوده؛ ساده تر و خلوت تر است؛ این مهم ترین ویژگی روفرشی مدرن می باشد.

در ادامه آنچه بیان شد؛ باید گفت که روفرشی مدرن از الیاف مرغوب درست شده و ضخامت قابل قبولی دارد؛ به عنوان نمونه می توان به روفرشی ابریشم مدرن اشاره کرد.
لازم به ذکر است که داشتن ضخامت مناسب از مشخصات بارز یک روفرشی خوب و مدرن به شمار می رود.
استفاده از رنگ های ترکیبی خاص، تنوع رنگ و مدل از دیگر ویژگی های روفرشی مدرن می باشد.

علاوه بر آنچه بیان شد؛ روفرشی های مدرن در اندازه های متنوعی تولید شده و علاوه بر پوشاندن روی فرش، جهت مصارف دیگر (مثلاً به عنوان زیر انداز) نیز به کار رفته و حتی به تنهایی جهت پوشاندن کف اتاق استفاده می شوند.

صادرات انواع روفرشی 12 متری ارزان

صادرات انواع روفرشی 12 متری ارزان صادرات روفرشی 12 متری ارزان قیمت به میزان بالایی انجام می شود؛ یکی از دلایل استقبال مردم از این محصول، مناسب قیمت بودن آن می باشد؛ علاوه بر این روفرشی برخلاف فرش و گلیم، نسبتاً سبک وزن بوده و به راحتی جا به جا می شود.

لازم به ذکر است که انواع روفرشی 12 متری صادراتی از کیفیت بسیار خوبی برخوردار بوده؛ بسته به کیفیت و ویژگی های ظاهری با قیمت های مختلفی به فروش می رسند؛ البته مسائلی مثل نرخ ارز، شرایط بازار صادرات و واردات و نحوه تجارت نیز بر قیمت نهایی روفرشی تاثیر می گذارد.

علت رونق صادرات روفرشی 12 متری ارزان را باید در کاربردهای آن جستجو نمود؛ به طور کلی ارقام 12 متری این محصول، بسیار پرمصرف می باشند.
به طور کلی استفاده از روفرشی، طول عمر فرش را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد؛ البته فرش های کهنه یا معیوب را نیز می توان با استفاده از روفرشی، جلوه ای تازه بخشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *