بازار خرید روفرشی، انواع مختلفی از این محصول را با سایزهای مختلف و متناسب با سایز فرش های تولید شده، در معرض فروش قرار داده است و آنها را با رنگ های مختلف و بسیار زیبا به فروش می رساند.
بازار خرید روفرشی ۶ متری این پوشش فرش را با رنگ و طرح های بسیار زیبا عرضه کرده و خریدار می تواند با مراجعه حضوری یا غیر حضوری، مدل مورد پسند خود را به راحتی انتخاب و خریداری نماید و از آن برای فرش های خود استفاده نماید.

بازار خرید روفرشی ۶ متری

بررسی ابعاد روفرشی ۶ متری

بررسی ابعاد روفرشی ۶ متری روفرشی پوششی بسیار مناسب برای محافظت از فرش می باشد که دارای انواع مختلفی است و با رنگ های بسیار زیبا و طرح های جذابی تولید می شود که هرکدام متناسب با سلیقه های مختلف بوده و از بازار خرید و فروش بسیار خوبی برخوردار است.

روفرشی با سایزهای مختلف 4 متری، 6 متری، 9 متری، 12 متری و سایزهای پرفروش دیگر تولید می شود که به نیاز مصرف کننده پاسخ مثبت داده است.

روفرشی 6 متری یکی از نمونه های پر فروش می باشد که دارای ابعاد استاندارد و مشخصی می باشد و ابعاد آن متناسب با ابعاد فرش 6 متری بوده به نحوی که به خوبی فرش را پوشش می دهد و از آن محافظت می کند، از لحاظ ابعاد و اندازه، این نمونه روفرشی دارای ابعاد مستطیل شکل بوده که با طول و عرض ثابت و مشخص 3*2 تولید گردیده است و دارای نمونه های ساده و یا دور کش دار می باشد که هرکدام مشتریان خاص خود را دارا می باشند.

روفرشی مذکور برای انواع فرش های 6، 9 و 12 متری قابل استفاده است و می تواند بخش کوچکی از آنها را پوشش دهد.

استفاده از این محصول دارای مزایای زیادی از قبیل محافظت از فرش در برابر نم و رطوبت، افزایش طول عمر فرش، محافظت در برابر تابش آفتاب، محافظت از در برابر گرد و غبار، حفظ پاکیزگی و نظافت فرش و… می باشد.

قیمت انبوه روفرشی ۶ متری

قیمت انبوه روفرشی ۶ متری قیمت انبوه روفرشی 6 متری با توجه به المان های مختلفی از قبیل نوع روفرشی، برند شرکت تولید کننده، الیاف به کار رفته در تولید آن، طرح و رنگ و نوع خرید و سفارش آن دارد.

قیمت روفرشی 6 متری با توجه به خرید عمده و انبوه آن بسیار مناسب و مقرون به صرفه خواهد بود و همواره خرید عمده باعث کاهش قیمت آن به مقدار قابل توجهی خواهد شد و فروشنده و خریدار را به سود بالایی خواهد رساند.

متقاضیان می توانند از طریق این سایت آن را به صورت عمده و انبوه سفارش داده و آن را با قیمت مناسب خریداری نمایند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *