بازار خرید روفرشی کشدار فانتزی به صورت آنلاین رونق فراوانی دارد چون مشتریان با این نوع روش خرید می توانند متنوع ترین رنگ ها و مدل ها را مشاهده کنند و در هر ساعتی از شبانه روز به راحتی سفارش خود را انجام دهند.

روفرشی کشدار از پرمصرف ترین روفرشی ها می باشد و این به دلیل کش دار بودن دور تا دور آن است که باعث گردیده از روی فرش لیز نخورد.

بازار خرید روفرشی کشدار فانتزی

مراحل تولید انواع روفرشی کشدار

مراحل تولید انواع روفرشی کشدار مراحل تولید انواع روفرشی کشدار شامل گزینه های زیر می شوند:

  • ابتدا الیاف مورد نظر خریداری می شوند.
  • در مرحله دوم با استفاده از دستگاه های مدرن و پیشرفته الیاف بافته و تبدیل به روفرشی می شوند.

امروزه روفرشی های در انواع مختلفی تولید می شوند که می توان به روفرشی کشدار، روفرشی کلاسیک، روفرشی ابریشم فوم دار، روفرشی مخمل ترک، روفرشی مدرن و روفرشی مدرن ابریشمی اشاره کرد که از میان این ها روفرشی کشدار طرفداران زیادی دارد و این به دلیل ویژگی های منحصر به فردش می باشد به عنوان نمونه باعث به هم خوردن بافت فرش نمی شود و خواب فرش را حفظ می کند فضا را به طور قابل توجه ای زیبا می کند و این به دلیل ظاهر مجلل آن می باشد.

به دلیل این که دور تا دور آن کش دار است روی فرش ثابت می ماند و به هیچ عنوان سُر نمی خورد و جمع نمی شود طرح های آن چنان زیبا و شگفت انگیز است که به هیچ عنوان کسی متوجه نمی شود که شما روفرشی داخل منزل خود پهن کرده اید به همین دلیل کسانی که به هر دلیلی نمی توانند برای منزل خود فرش تهیه کنند می توانند با کمترین هزینه اقدام به خرید این نوع روفرشی نمایند.

توزیع کننده روفرشی کشدار فانتزی

توزیع کننده روفرشی کشدار فانتزی توزیع کننده روفرشی کشدار فانتزی اقدام به ارائه آنلاین کالا با رنگ و طرح های مختلفی کرده است به همین دلیل توانسته پاسخگوی نیاز بیش از 90 درصد مشتریان سراسر کشور باشد علاوه بر این مزیت های فراوان استفاده از روفرشی موجب گردیده توزیع کننده آن بتواند بازار پرفروشی را کسب کند که به گزینه های زیر می توان اشاره کرد:

  • مانع از کثیف شدن فرش می شود که این می تواند برای خانواده هایی که بچه کوچک دارند بسیار مهم باشد.
  • به راحتی قابل شست و شو می باشد چون سبک است.
  • در سایزهای 6، 12 و 9 متری تولید می گردد.
  • دوام بالایی دارد چون از بهترین مواد اولیه تولید شده است.
  • در رنگ و طرح های مختلفی تولید می شود به همین دلیل با تمام دکوراسیون ها به راحتی ست می گردد.
  • از سابیده و پاره شدن فرش جلوگیری می نماید.
  • کش دار بودن روفرشی باعث می شود از روی فرش سُر نخورد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *