برای پیدا کردن بازار خرید روفرشی نه متری بهتر است به تولیدکنندگانی که بدون واسطه این کالا را در اختیار شما قرار میدهند مراجعه کنید تا با ارائه ی بهترین قیمت ها شگفت زده شوید.فروشندگان این کالا هیچگاه کیفیت را به ارزان فروشی نفروخته اند و در عین حال بهترین قیمت ها را برای فروششان درنظر گرفته اند تا همه ی افراد از هر قشری با هر توان مالی بتواند خرید کند.

بازار خرید روفرشی نه متری

آشنایی با جنس روفرشی

آشنایی با جنس روفرشی فلسفه ی استفاده از روفرشی از زمان گذشته تا به امروز برای حفظ فرش از هرگونه خسارت اعم از آفتاب خوردگی و پاخوردگی می باشد تا فرش را از آسیب های وارده حفظ کند.

اگر بخواهیم به طور اختصار انواع روفرشی را برایتان توضیح ارائه دهیم لازم است قبل از آن انواع روفرشی را نام ببریم :

روفرشی کلاسیک ،مدرن، که مدرن خود به دو نوع ابریشمی و ترک کشدار تقسیم بندی می شود.

روفرشی کلاسیک:اگر از آن دسته از افرادی هستید که زیاد در سفر می باشید این نوع روفرشی را با اطمینان خاطر به شما معرفی میکنیم اگر بخواهیم به ویژگی های آن اشاره کنیم این کالا ضخامت کمتری دارد و در نقش های خشتی ،افشان ،لچک و ترنج خوش درخشیده است.

روفرشی مدرن:همان طور که از اسمش پیداست برای شیوه ی زندگی مدرن پر کاربرد می باشد. به دلیل استفاده از دو لایه در دوخت آن جز روفرشی ضخیم به شمار می رود. جنس مخمل در این نوع ها به صورت چشمگیری نقش در طراحی داشته است.

روفرشی مدرن ابریشمی:اگر جز افرادی هستید از بیماری تنفسی رنج میبرید و پرز فرش اذیتتان میکند این نوع روفرشی بهترین گزینه هست که مبنای طرح آن از الیاف مصنوعی ابریشم می باشد.

روفرشی مدل ترک کشدار:به دلیل دوردوزی شدن سر نمیخورد و جمع نمی شود اما متاسفانه هم از نظر جنس کم دوام می باشد و هم از قیمت بالاتری برخوردار می باشد.

بهتر است روفرشی را انتخاب کنید که از نظر شکل ظاهری و نقش و نگار به دکوراسیون داخلی منزلتان بخصوص رنگ فرش و مبلمان شما بیاید و ظرافت و زیبایی به وضوح در آن مشخص باشد.

مرکز توزیع روفرشی کاور فرش

مرکز توزیع روفرشی کاور فرش مرکز توزیع روفرشی با دادن لیست قیمت انواع روفرشی با طرح ها ،ویژگی ها و خاص هر شهر به خریداران در ارائه بهتر این کالا کمک شایانی کرده است.از این رو به شما توصیه می شود که حتما از مراکز معتبر که شناخته شده است و از دیرباز در این حرفه خود را نشان داده اند خریداری انجام می شود.بهترین راه برای خرید این کالا مراجعه به همین وب سایتی می باشد که در حرفه ی خود خوش درخشیده اند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *